Napište nám na Facebook

Hunting Simulator - PC - Steam

Nové

Hunting Simulator - Hra na PC - Simulátor - hodiny a hodiny podmanivé hratelnosti v otevřené divočině. Skutečný simulátor lovu.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

299,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7 64-bit
Procesor (Intel):Intel Core i3-2100, 3.10 GHz
Procesor (AMD):AMD Phenom II X4 940, 3.0 GHz
Paměť:2 GB RAM
Grafická karta:1 GB VRAM
Grafická karta (NVIDIA):GeForce GTX 460
Grafická karta (AMD):Radeon HD 6870
DirectX:11
HDD12 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníJune 9, 2017

Více informací

Hunting Simulator - Hra na PC - Simulátor

Skutečný simulátor lovu jménem Hunting Simulator nabízí hráčům hodiny a hodiny podmanivé hratelnosti v otevřené divočině v režimech pro jednoho i více hráčů, několik loveckých oblastí a stovky úkolů. Tato hra, která používá Unreal Engine 4, představuje jedny z těch nejznámějších loveckých regionů jako třeba hory v Coloradu, dubové lesy ve Francii a sněžné pláně na Aljašce. Každá lovecká oblast je plná spousty různorodých a realisticky vypadajících zvířat, z nichž každé oplývá autentickým chováním.

Vystopujte 37 zvířecích druhů

Drobná a nestěhovavá zvěř z plání, vysoká, dravci, vodní ptactvo... každý druh najdete pouze v jeho přirozeném prostředí.

Prozkoumejte 12 různých regionů

Každý region je založen na skutečné lovecké oblasti: velká jezera i tajgy v Albertě, kaňony a pusté pláně v Texasu, Colorado a jeho horské oblasti, tundra a lesy na Aljašce, Skotská vysočina a dokonce i Alpy a francouzské dubové lesy.

Pořádně se vybavte

Vyberte si ze 17 různých střelných zbraní (dlouhé luky, kuše a dokonce i Browningy a pušky Winchester) a z téměř 50 nezbytných doplňků pro moderního lovce, včetně vábniček, návnad a dalších pomůcek.

Staňte se lepším lovcem

Naučte se používat lovecké kryty, stopovat a sledovat zvířecí stopy a přizpůsobit se živlům, neboť počasí i denní doba se ve hře dynamicky mění. Každá lovecká zóna představuje jedinečný ekosystém, který musíte odhalit a ovládnout.

Plňte stovky úkolů

Prožijte vzrušení z lovu v režimu kampaně se 111 misemi a různými úkoly. Některé lovecké scénáře vás zavedou k velmi speciálním zvířatům!

Experimentujte s různými herními režimy

Vylepšete své střelecké schopnosti na „střelnici“ anebo se vrhněte do lovení všemožné zvěře ve „volném lovu“.

Lovte s kamarády

Vydejte se na dobrodružství až se třemi kamarády nebo s hráči z celého světa díky online kooperativnímu režimu pro více hráčů. Spolupracujte a sdílejte různé lovecké role, abyste se úspěšně přiblížili k různým zvířecím druhům v jejich přirozeném prostředí.

Nová generace lovu

Poprvé v žánru loveckých her můžete zkoumat prostředí pomocí dronu!

Recenze

Napsat recenzi

Hunting Simulator - PC - Steam

Hunting Simulator - PC - Steam

Hunting Simulator - Hra na PC - Simulátor - hodiny a hodiny podmanivé hratelnosti v otevřené divočině. Skutečný simulátor lovu.

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: