Napište nám na Facebook

The Sims 3 Obludárium - PC - Origin - DLC

Nové

The Sims 3 Obludárium - PC - Origin - DLC - Vejděte do záhadného města Moonlight Falls, ve kterém se odehrávají podivné věci

Více informací

Klíč připraven k odeslání

249,00 Kč

Minimální konfigurace

OS XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
ProcesorXP 2.0 GHz P4 processor or equivalent; For Windows Vista and Windows 7 2.4 GHz P4 processor or equivalent
Paměť:XP 1 GB RAM / Windows Vista and Windows 7 1.5 GB RAM
Grafická karta:128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0
HDD4.5GB
SoftwareOrigin
Typ distribuceElektronická
Datum vydání2012

Více informací

The Sims 3 Obludárium - PC - Origin - DLC

Vejděte do záhadného města Moonlight Falls, ve kterém se za svitu měsíce odehrávají podivné věci. Vytvořte si nadpřirozené bytosti, jako jsou vlkodlaci, víly, čarodějky a kouzelníci. Sesílejte kouzla a míchejte elixíry, abyste okouzlili nebo prokleli svým Simíkům život. Dejte si pozor na zombíky, upíry a další strašidelná překvapení.

the-sims-3-obludarium-pc-origin-dlc

Vlastnosti:

  • Hrajte za nadpřirozené Simíky - Vytvářejte si čarodějky, kouzelníky, vlkodlaky, zajímavější upíry a víly, přičemž každý z těchto tvorů má vlastní kouzelné schopnosti, vlastnosti a interakce.
  • Objevte všechna tajemství, které vyplavou za svitu úplňku na povrch. Vyděsí to vaše Simíky, nebo jen získají větší moc? Prozkoumejte město Moonlight Falls.
  • Zlepšujte své kouzelnické dovednosti a podělte se o ně s ostatními - Naučte se sesílat kouzla a hledejte vzácné ingredience do elixírů, abyste mohli okouzlit nebo proklít životy svých Simíků. Své kouzelné elixíry můžete poslat do her svých kamarádů, kteří mají The Sims 3. Vaši Simíci se také mohou zlepšovat v senzibilských dovednostech a pustit se do kariéry věštce.
  • Hrajte si s kouzelnými předměty - Prohánějte se po aréně na vlastním koštěti, zajděte si do cikánské maringotky, nebo se paráděte před kouzelným zrcadlem. Dokonce můžete probudit i starou známou kostěnou služku Kostilavu. S takovou spoustou kouzelných předmětů nikdy nebudete tušit, co se stane.
  • Vyzdobte si dům v gotickém stylu - Vytvořte si tajnou místnost za posuvnou knihovnou a naplňte svůj dům novým strašidelným nábytkem.
  • Zombifikace - Namíchejte si speciální elixír, který pro vás vytvoří potácející se příšery, které mají chuť na mozky. Kousněte si do ostatních Simíků a rozšiřujte tak svoji náklonost... a spoušť. Nemějte obavy, vždycky můžete namíchat elixír, který vašeho Simíka promění zpátky.

Ke spuštění vyžaduje základní hru The Sims 3 pro Origin

Recenze

Napsat recenzi

The Sims 3 Obludárium - PC - Origin - DLC

The Sims 3 Obludárium - PC - Origin - DLC

The Sims 3 Obludárium - PC - Origin - DLC - Vejděte do záhadného města Moonlight Falls, ve kterém se odehrávají podivné věci

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: