Napište nám na Facebook

Civilization: Beyond Earth Classics Bundle - PC - Steam

Nové

Civilization: Beyond Earth Classics Bundle - PC - Steam - Hra na PC - Strategie - Bundle představuje ideální start v sérii Civilization

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

1 509,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows® Vista SP2/ Windows® 7
ProcesorIntel Core 2 Duo 1.8 GHz or AMD Athlon X2 64 2.0 GHz
Paměť:2 GB RAM
Grafická karta:256 MB ATI HD3650 or better, 256 MB nVidia 8800 GT or better, or Intel HD 3000 or better integrated graphics
DirectX:11
HDD8 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydání2014

Více informací

Civilization: Beyond Earth Classics Bundle - PC - Steam - Hra na PC - Strategie

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth Classics Bundle představuje ideální start v sérii cenami ověnčených tahových strategií obsahující Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth, Exoplanets Map Pack a tři klasické, skvěle prodávané Civilization hry: Civilization III Complete, Civilization IV a Civilization V za úžasnou cenu.

civilization-beyond-earth-classics-bundle-pc-steam-strategie-hra-na-pc

Sid Meiers Civilization: Beyond Earth je nový sci-fi přírůstek do cenami ověnčené série Civilization. Hra je zasazená do budoucnosti, kdy celosvětové události narušily rovnováhu světového pořádku  zapříčinily kolaps moderní společnosti, nový světový pořádek a nejistou budoucnost lidstva. Jak se lidská rasa snaží zotavit, nově vytvořené národy se zaměřují na cestování vesmírem, aby pro lidi zajistily nový začátek.

civilization-beyond-earth-classics-bundle-pc-steam-strategie-hra-na-pc

Jako účastník expedice vyslané najít nový domov mimo Zemi budete psát další kapitolu historie lidstva, až povedete váš lid k novým obzorům a založíte ve vesmíru novou civilizaci. Prozkoumávejte a kolonizujte mimozemské planety, zkoumejte nové technologie, shromážděte mocné armády, stavte úžasné Divy a formujte vzhled vašeho nového světa. Jakmile se vydáte na vaše putování, budete stát před kritickými rozhodnutími. Od výběru sponzora a založení kolonie, až po výslednou cestu, kterou se bude ubírat vaše civilizace, každé rozhodnutí otevířá nové možnosti.

civilization-beyond-earth-classics-bundle-pc-steam-strategie-hra-na-pc

Hlavní vlastnosti:

 • Nové dobrodružství: Určete si kulturní identitu výběrem jednoho z osmi různých sponzorů expedice s vlastními vůdci a unikátními herními bonusy. Sestavte si vlastní vesmírnou loď, náklad a kolonisty pomocí série voleb, které přímo ovlivní vaše startovní podmínky po příletu na novou planetu.
 • Kolonizace mimozemských světů: Prozkoumejte nebezpečí a přínosy nové planety zaplněné nebezpečným terénem, záhadnými surovinami a nepřátelskými formami života, které na Zemi nenajdete. Stavte základny, odkrývejte prastaré mimozemské relikvie, kroťte nové formy života, rozvíjejte vzkvétající města a vytvářejte obchodní cesty, abyste zajistili vašim lidem prosperitu.
 • Síť technologií: Pro zachycení postupu nejistou budoucností probíhá technologický pokrok prostřednictvím série nelineárních voleb, které ovlivňují vývoj lidstva. Síť technologií je postavená kolem tří hlavních témat, kde každé má vlastní podmínky vítězství.
 • Vrstva oběžné dráhy: Stavte a umisťujte pokročilé vojenské, ekonomické a výkumné satelity, které vám z oběžné dráhy poskytnou útočné, obranné a podpůrné strategické výhody.
 • Úpravy jednotek: Odemykejte různá vylepšení pomocí technologické sítě a upravujte si jednotky, aby lépe odpovídaly vašemu hernímu stylu.
 • Multiplayer: Až 8 hráčů se může střetnout v boji o vládu nad novým mimozemským světem.
 • Podpora modifikací: Rozsáhlá podpora modifikací dovoluje upravovat a rozšiřovat váš zážitek ze hry.

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth Classics Bundle obsahuje:

 • Civilization III Complete
 • Civilization IV
 • Civilization V
 • Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth

Recenze

Napsat recenzi

Civilization: Beyond Earth Classics Bundle - PC - Steam

Civilization: Beyond Earth Classics Bundle - PC - Steam

Civilization: Beyond Earth Classics Bundle - PC - Steam - Hra na PC - Strategie - Bundle představuje ideální start v sérii Civilization

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: