Napište nám na Facebook

Mirror's Edge Catalyst - PC - Origin

Nové

Hra na PC - Mirror's Edge Catalyst - tentokrát na vás a vaše nožky čeká kompletně otevřený svět městských mrakodrapů.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

169,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7 (64 bit)
Procesor (Intel):Intel i3-3250
Procesor (AMD):AMD FX-6350
Paměť:6 GB
Grafická karta (NVIDIA):NVIDIA GeForce GTX 650 Ti 2 GB
Grafická karta (AMD):AMD Radeon R9 270x
HDD25 GB
SoftwareOrigin
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníJune 7, 2016

Více informací

Hra na PC - Mirror's Edge Catalyst - Akční

Catalyst není ani tak pokračováním, jako novým začátkem Mirrors Edge. Tentokrát na vás a vaše nožky čeká kompletně otevřený svět městských mrakodrapů a temných tunelů pod nimi. S Faith se dozvíte vše o její minulosti, jak se z obyčejné dívky stala Běžkyní, která otevřela oči celému utlačovanému městu.

hra-na-pc-mirror-s-edge-catalyst

Mirror's Edge Catalyst - VOLNOST POHYBU

 Ve hře poznáte, jaké je to být Běžcem, prohánět se volně po střechách, objevovat nové cesty a účastnit se různých výzev. Díky pohledu z vlastních očí vás čeká naprosto strhující pocit volnosti, umocněný ladným a plynulým pohybem. Kromě už tak bohatých pohybových možností získá Faith v průběhu hry spoustu dalších gadgetů, které rozšíří její schopnosti.

hra-na-pc-mirror-s-edge-catalyst

Mirror's Edge Catalyst - RŮZNÉ AKTIVITY

Příběh hry je vyprávěn sérií propojených misí, ale mezitím máte absolutní svobodu v běhání po městě. Můžete se účastnit závodů, řešit hádanky a provádět mnoho dalších aktivit. Například "Dash" je závod, kde se musíte dostat co nejrychleji z bodu A do bodu B. To prověří vaše schopnosti plynule se pohybovat městem, udržet si rychlost a samozřejmě orientaci ve městě. Pak jsou tu hádanky, jako třeba “Billboard Hack”. V něm musíte najít cestu na vrchol billboardu a hacknout jej, abyste na něm místo korporátní propagandy zobrazili svůj běžecký tag.

hra-na-pc-mirror-s-edge-catalyst

Mirror's Edge Catalyst - NEPOTŘEBUJETE ZBRAŇ 

I když jde ve hře primárně o nádherný pocit z pohybu a volnosti, Faith má přeci jen nepřátele, a je zkušenou bojovnicí. Boj je opět zaměřen hlavně na pohyb a hbitost. Faith si již dávno slíbila, že nebude používat střelné zbraně. Místo toho je zbraní její tělo, a v rukou šikovného hráče se proseká nepřáteli jako nůž máslem. Důležité je především být stále v pohybu, nenechat se trefit, a využívat okolního prostředí jako přednosti.

hra-na-pc-mirror-s-edge-catalyst

Mirror's Edge Catalyst - BOJ ZA SVOBODU

Faith je Běžkyní žijící na střechách města. Hrdě a odvážně se ujímá nejtěžších zakázek, pracuje jako lupič, kurýr nebo korporátní špeh. Její život se točí kolem svobody a tělesnosti, ovšem v momentě, kdy ji jedno neuvážené rozhodnutí zpřetrhá svět na cucky, je nechtěně zatažena do boje proti konglomerátu. Odmítá kompromisy v tom, co je dle ní správné, Faith se proto ocitá v křížku s úřady, a její cesta ze střech nejvyšších mrakodrapů míří rovnou do nejtemnějších tunelů pod nimi. Po cestě si udělá spoustu nových přátel i nepřátel a navždy změní celé město.

hra-na-pc-mirror-s-edge-catalyst

Hlavní rysy :

  • Zažijte plynulou akci z pohledu první osoby. Beze zbraní, ale s nebývalou svobodou pohybu a znalostmi bojových umění, které vám pomohou využívat prostředí ke zneškodnění nepřátel. 
  • Prozkoumejte každou píď města Glass, pohybujte se po něm volně svým vlastním tempem, a uspějte v nabízených závodech a výzvách. 
  • Sledujte vzestup Faith - poodhalte roušku její minulosti, zjistěte jak se přidala ke skupině Runners a sami se v její roli postavte útlaku.

hra-na-pc-mirror-s-edge-catalyst

Recenze

Napsat recenzi

Mirror's Edge Catalyst - PC - Origin

Mirror's Edge Catalyst - PC - Origin

Hra na PC - Mirror's Edge Catalyst - tentokrát na vás a vaše nožky čeká kompletně otevřený svět městských mrakodrapů.

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: