Napište nám na Facebook

Warhammer: The End Times - Vermintide - PC - Steam

Nové

Warhammer: The End Times - Vermintide - Hra na PC - Akční - Vermintide je kooperativní dobrodružná střílečka a mlátička.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

279,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7 64-bit, Windows 8/8.1 64-bit, Windows 10 64-bit
Procesor (Intel): Intel Core2 Quad Q9500 @ 2.83GHz
Procesor (AMD):AMD Phenom II X4 940
Paměť:6 GB RAM
Grafická karta (NVIDIA):NVIDIA GeForce GTX 460
Grafická karta (AMD):AMD Radeon HD 5770
DirectX:11.0
HDD30 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníOctober 23, 2015

Více informací

Warhammer: The End Times - Vermintide - Hra na PC - Akční

Vermintide je kooperativní dobrodružná střílečka a mlátička z pohledu první osoby zasazená do doby konce ikonického fantasy světa Warhammer.

Ve městě za mořem Skaveny se ujmete se role jednoho z pětice hrdinů, z nichž každý má jinou hratelnost, schopnosti, vybavení a osobnost. V rámci spolupráce musíte využívat jejich individuálních vlastností, abyste přežili apokalyptickou invazi hord nelítostných krysáků známých jako Skaveni.

Bitvy se budou odehrávat na široké škále prostředí od vrcholku Magnusovy věže až po útroby Dolní říše.

Čas smrtelníků se chýlí ke konci a vláda Chaosu je čím dál blíž. Temní bohové se konečně sjednotili a po celém světě rozpoutali dosud nevídané šílenství. V říši Sigmar se pohled Karla Franze soustředí na vpád divokých seveřanů, ale ti zdaleka nepředstavují tu jedinou hrozbu.

Zatímco měsíc Chaosu vstupuje do úplňku, ve vyhlodaných tunelech pod městy po celé říši se ozývají pisklavé hlásky – a hordy Skavenů valem míří k povrchu. Nejdříve proniknou do města Ubersreik, kde tyto zástupy pištících hlodavců pohltí všechno, co jim přijde do cesty. Z Ubersreiku brzy zbydou jen trosky, které se topí ve zlovolném stínu Rohaté krysy.

Ale i v těch nejtemnějších chvílích se najdou šampioni, kteří jsou ochotni nést pochodeň světla. Zatímco Ubersreik upadá, vrtkavý osud dal dohromady pět hrdinů, kteří vyrazili krysákům v ústrety. Teprve čas ukáže, jestli budou mít sílu přežít, natožpak spolupracovat dostatečně dlouho na to, aby vetřelce zneškodnili.

Jedna věc je však nade vši pochybnost: pokud tato pětice padne, Ubersreik padne s nimi.

Recenze

Napsat recenzi

Warhammer: The End Times - Vermintide - PC - Steam

Warhammer: The End Times - Vermintide - PC - Steam

Warhammer: The End Times - Vermintide - Hra na PC - Akční - Vermintide je kooperativní dobrodružná střílečka a mlátička.

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: