Napište nám na Facebook

Dying Light - PC - Steam

Nové

Dying Light - Hra na PC - Akční - Hra Dying Light představuje akční hru zaměřenou na přežití s perspektivou z prvního pohledu.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

279,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7 (64 bit)
Procesor (Intel):Intel Core i5 2500 - 3.3 GHz
Procesor (AMD):AMD FX-8320 - 3.5 GHz
Paměť:4 GB - DDR3
Grafická karta (NVIDIA):NVIDIA GeForce GTX 670
Grafická karta (AMD):AMD Radeon HD 7870
DirectX:11.0
HDD40 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníJanuary 27, 2015

Více informací

Dying Light - Hra na PC - Akční

Hra Dying Light představuje akční hru zaměřenou na přežití s perspektivou z prvního pohledu. Hra se odehrává v obrovském a nebezpečném otevřeném světě. Během dne se potuluješ po městském prostředí zdevastovaném záhadnou epidemií a hledáš zásoby a vyrábíš zbraně, které ti pomohou porazit hordy nemyslících nepřátel bažících po mase, které vytvořila nákaza. V noci se z lovce stává kořist, protože u infikovaných se znásobí síla a agresivita - ale ještě nebezpečnější jsou nocturnalové, nelidští predátoři, kteří opouští své roje, aby se nakrmili. Budeš potřebovat využít všechnu svou zručnost a jakékoli dostupné prostředky, aby ses dožil úsvitu.

dying-light-the-following-enhanced-edition-hra-na-pc-akcni

Dying Light - Good Night. Good Luck

Vítej v karanténě – Zažij originální a intenzivní příběh, který se odehrává v infikovaném městě odřezaném od vnějšího světa. Jen ti nejhouževnatější mají nějakou šanci na přežití.

dying-light-the-following-enhanced-edition-hra-na-pc-akcni

Dying Light - Obrovský otevřený svět

Obrovský otevřený svět – Hra Dying Light ti umožní přecházet přes rozsáhlý svět uvalený do chaosu a destrukce. V tomto rozmanitém prostředí budeš bojovat o přežití proti mnohým druhům nepřátel, protože nakažení nejsou jedinou hrozbou: poražení jiných zoufalých lidí je často jediný způsob získání cenných zásob.

dying-light-the-following-enhanced-edition-hra-na-pc-akcni

Dying Light - Noc mění pravidla

Noc mění pravidla – Během dne prohledáváš město, abys našel zásoby a zbraně. Po západu slunce však tento nakažený svět přejde dramatickou přeměnou, která poskytne hře novou dimenzi. Ty, denní lovec se stáváš kořistí. Nakaženým se znásobí síla, ale někdy se v temnotách skrývá ještě další zlo, které začíná svůj lov.

dying-light-the-following-enhanced-edition-hra-na-pc-akcni

Dying Light - Parkourový stýl pohybu

Parkourový stýl pohybu – Bez ohledu na to, zda lovíš nebo unikáš lovcům, můžeš se jednoduše a rychle pohybovat po městě. Skoč mezi střechy, vylez po stěnách a zaútoč na své protivníky shora. Hra Dying Light dává hráčům svobodu pohybu, kterou jste doposud nemohli vidět ve hrách s otevřeným světem.

dying-light-the-following-enhanced-edition-hra-na-pc-akcni

  • Brutální a fyzický souboj – Bojuj tváří v tvář pomocí širokého výběru bojových zbraní: nože, pálky, sekery a další neobvyklé nástroje ničení. Zaútoč na své nepřátele, odřež jim končetiny a zachraň si vlastní život!
  • Střelné zbraně – Výkonné, ale hlučné. Použij pistole, brokovnice a pušky, abys získal výhodu nad nepřáteli, ale pamatuj, že střelba může a přiláká nechtěnou pozornost.
  • Vyrob si své zbraně – Proč použít obyčejný řeznický sekáček, když k němu můžeš připevnit hořák, abys způsobil i popálení? Nebo omotat kladivo ostnatým drátem pod proudem? Hra Dying Light ti umožní vytvořit své vlastní úpravy zbraní a vytvořit bojové nástroje se zvýšenou efektivností.
  • Buď hrdinou karantény – Hra Dying Light obsahuje prvky RPG, které ti umožní rozvoj protagonisty a jeho přizpůsobení na tvůj herní styl. Od zelenáče po těžkého frajera je dlouhá a obtížná cesta.

Dying Light - Vyber si svůj styl hry

Vyber si svůj styl hry – Využij zbraně, své okolí a pasti, které nastražili ostatní přeživší. Vyprovokuj skupiny nepřátel, aby na sebe vzájemně zaútočili. Dokonči cíle během dne a noci. Využij temnotu, mlhu a bouřku, aby tě nikdo nezpozoroval. Změň nepřízeň ve svůj prospěch pomocí ofenzivních a defenzivních přístrojů. Je to vždy na tobě!

  • Hodiny hraní – Objev napínavý příběh, dokonči více než sto vedlejších úloh a otestuj svou zručnost ve speciálních výzvách.
  • Režim spolupráce až pro 4 hráče – Spolupracuj s jinými hráči v extrémních podmínkách zombie apokalypsy. Ukaž svou individualitu a přizpůsob si svou postavu.
  • Buď zombíkem – Jedinečný herní režim, kde hraješ jako zombie. Pokud jsi někdy snil o lovu na jiných přeživších, teď máš šanci. Začni s lovem!

dying-light-the-following-enhanced-edition-hra-na-pc-akcni

Dech vyrážející zobrazení a realismus – Hra Dying Light je první hrou založenou na rozhraní Chrome Engine 6 – nejnovějším revolučním ztělesnění patentované technologie od společnosti Techland. Vytvořená od začátku s ohledem na konzole další generace a pokročilou grafiku DirectX 11 dodává novou úroveň vizuální kvality, speciálních efektů a dynamických povětrnostních vlivů, přičemž současně zachovává neporovnatelnou efektivnost.

Recenze

Napsat recenzi

Dying Light - PC - Steam

Dying Light - PC - Steam

Dying Light - Hra na PC - Akční - Hra Dying Light představuje akční hru zaměřenou na přežití s perspektivou z prvního pohledu.

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: