Napište nám na Facebook

Railway Empire - PC - Steam

Nové

Railway Empire - Hra na PC - Strategie - Ve hře Railway Empire budete vytvářet sofistikovanou a rozsáhlou železniční síť.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

169,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10 (64bit versions)
Procesor (Intel):Intel Core i5 750 @ 2.6 GHz
Procesor (AMD):AMD Phenom II X4 @ 3.2 GHz
Paměť:4 GB RAM
Grafická karta (NVIDIA):nVidia GeForce GTX460
Grafická karta (AMD):AMD HD5870 (2048MB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX:11
HDD7 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníJanuary 26, 2018

Více informací

Railway Empire - Hra na PC - Strategie

Ve hře Railway Empire budete vytvářet sofistikovanou a rozsáhlou železniční síť, kupovat přes 40 různých vlaků vymodelovaných s neskutečným důrazem na detail a kupovat či stavět nádraží, údržbářské budovy, továrny a turistické atrakce, aby vaše přepravní síť měla vždy náskok před konkurencí.

railway-empire-strategie-hra-na-pc

Také budete muset najímat a řídit pracovní sílu, abyste zákazníkům zajistili spolehlivé služby, a zároveň rozvíjet přes 300 technologií od mechanických vylepšení přes nové druhy samotných vlaků po pracovní infrastrukturu a pokročilá zařízení – to vše v průběhu pěti různých období technických inovací.

railway-empire-strategie-hra-na-pc

Samotné budování a výzkum vás ale na vrchol nevynese – konkurence nikdy nespí, a pokud s ní budete chtít udržet krok, budete se možná muset uchýlit k zákeřným praktikám, které spočívají v napadání a sabotování vašich soupeřů prostřednictvím nájezdů a průmyslové špionáže. Spojené státy, 1830: „Nový svět“ je na vzestupu. Průmysl vzkvétá a rozbíhá se závod o to, kdo vybuduje tu největší a nejlepší železniční říši v celé Severní Americe.

railway-empire-strategie-hra-na-pc

VLASTNOSTI HRY

  • Využívejte ekonomických příležitostí Spojených států v rozsáhlé kampani a propojte krok za krokem jedno pobřeží tohoto velkého kontinentu s druhým.
  • Vybudujte si komplexní železniční síť a optimalizujte přepravu cestujících i zboží.
  • Zvládněte výzvy a úkoly v celé řadě scénářů anebo si vytvořte dokonalou železniční síť v konstrukčním režimu bez finančního stresu.
  • Během hry můžete získat přes 40 historicky přesných lokomotiv a více než 30 různých vagonů, které musíte zapřáhnout tím nejlepším možným způsobem, abyste využili jejich předností a minimalizovali jejich slabiny.
  • Investujte do více než 300 nových vylepšení napříč pěti různými érami a vytěžte potenciál své železniční sítě na maximum.
  • Soutěžte až se třemi konkurenčními firmami, které můžete sabotovat pomocí banditů a špionů.

Recenze

Napsat recenzi

Railway Empire - PC - Steam

Railway Empire - PC - Steam

Railway Empire - Hra na PC - Strategie - Ve hře Railway Empire budete vytvářet sofistikovanou a rozsáhlou železniční síť.

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: