Napište nám na Facebook

Steep Winter Games Edition - PC - Uplay

Nové

Steep Winter Games Edition - PC - Uplay - prohánějte se obrovským světem v Alpách a na Aljašce, kde je sníh vždy čerstvý

Více informací

Klíč připraven k odeslání

339,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7 (64 bit)
Procesor (Intel):Intel Core i5 2400s - 2.5 Ghz
Procesor (AMD):AMD FX-6350 - 3.9 Ghz
Paměť:6 GB
Grafická karta (NVIDIA):NVIDIA GeForce GTX 660
Grafická karta (AMD):Radeon R7 260X
HDD15 GB
SoftwareUplay
Typ distribuceElektronická
Datum vydání12/2017

Více informací

Steep Winter Games Edition - PC - Uplay - Sportovní

Prohánějte se obrovským otevřeným světem v Alpách a na Aljašce, kde je sníh vždy čerstvě napadlý a jízda nikdy nekončí. Zdolejte nejimpozantnější vrcholky světa na lyžích, snowboardu, ve wingsuit kombinéze nebo s padákovým kluzákem. Vystartujte sami nebo bok po boku s dalšími hráči. Nahrávejte a sdílejte ty nejšílenější triky, které svět kdy viděl. Vyzvěte kamarády, aby si vyzkoušeli vaše vlastní trasy, a celý svět, ať se pokusí překonat vaše nejlepší triky a znovu prožít vaše nejepičtější pády.

hra-na-pc-steep

Steep - RAZTE SI VLASTNÍ CESTU

Volně se pohybujte otevřeným světem, sami se rozhodněte, jakým způsobem chcete zdolat toto obří horské hřiště, a jeďte svou vlastní cestou. Zvolte si při objevování horských tras jeden ze čtyř jedinečných prostředků: lyže, snowboard, wingsuit kombinézu nebo padákový kluzák. Razte si cestu zasněženým terénem a oblohou, objevujte skrytá zákoutí anebo si jen tak vychutnávejte krásu, kterou vám může vysokohorské prostředí Alp a Aljašky nabídnout.

hra-na-pc-steep

Steep - PROŽIJTE S OSTATNÍMI NEZAPOMENUTELNÉ CHVÍLE

Sdílejte s ostatními hráči vzrušující, adrenalinem nabité zážitky. Setkávejte se s jinými hráči v otevřeném světě a rozhodněte se, jestli je budete následovat a hrát s nimi. Spojte se s kamarády a vytáhněte se s těmi nejšílenějšími kousky, jaké si jen lze představit; můžete dokonce i kombinovat sportovní disciplíny a vymyslet tak pořádně ulítlé triky. Vyzvěte kamarády, ať se pokusí překonat vaše osobní rekordy, trasy a skóre.

hra-na-pc-steep

Steep - ZÚČASTNĚTE SE ŠIROKÉ ŘADY VÝZEV

Dokažte, že jste králem či královnou hor, a pusťte se do jedinečných, velkolepých výzev, které důkladně otestují vaše schopnosti. Zúčastněte se specifických výzev navržených pro každou disciplínu zvlášť, například skoku na lyžích, létání u země nebo lesního slalomu. Soutěžte v každé disciplíně s kamarády a celou herní komunitou prostřednictvím výsledkových tabulí. Vydejte se na epické horské výpravy, abyste objevili tajemství hor a zažili neopakovatelné chvíle.

hra-na-pc-steep

Steep - SDÍLEJTE VŠE

Myslíte si, že stojí za to se o vaše zážitky podělit? Připomeňte si své nejpůsobivější chvilky a výzvy a sdílejte nahrávky na všech sociálních médiích. Pokaždé, když si prorazíte novou cestu z kopce, stanete se autory jedinečného sjezdu, na který se mohou podívat vaši kamarádi online a zažít jej s vámi. Připomeňte si všechny své nejelegantnější jízdy, nejdrsnější kolize i nejdivočejší triky. Zvolte si ideální úhel kamery, tempo a rychlost přehrávání, vytvořte dokonalý záznam a vyzvěte svět, aby se váš výkon pokusil překonat!

hra-na-pc-steep

WINTER GAMES EDITION OBSAHUJE:

  • hru Steep
  • rozšíření Road to the Olympics

Recenze

Napsat recenzi

Steep Winter Games Edition - PC - Uplay

Steep Winter Games Edition - PC - Uplay

Steep Winter Games Edition - PC - Uplay - prohánějte se obrovským světem v Alpách a na Aljašce, kde je sníh vždy čerstvý

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: