Napište nám na Facebook

Grim Dawn - PC - GOG

Nové

Grim Dawn - PC - GOG - Hra na PC - RPG - Grim Dawn je nové izometrické akční RPG z dílny Crate Enternaiment

Více informací

Klíč připraven k odeslání

359,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Procesorx86 compatible 2.3GHz or faster processor (Intel 2nd generation core i-series or equivalent)
Paměť:2 GB RAM
Grafická karta:512MB NVIDIA GeForce 6800 series or ATI Radeon X800 series or better
DirectX:9.0c
HDD5 GB
SoftwareGOG.com
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníFebruary 25, 2016

Více informací

Grim Dawn - PC - GOG - Hra na PC - RPG

Grim Dawn je izometrické akční RPG z dílny Crate Enternaiment, která je mimo jiné tvořena bývalými zaměstnanci společnosti Iron Lore Entertainment, stojící za titulem Titan Quest. Jedná se o klasickou diablovku, která klade důraz jednak na temnou stylizaci herního světa, jenž je na pokraji zkázy, jednak na propracovaný loot systém, kdy předměty kromě zajímavých vlastností mohou nabízet i celou řadu unikátních skillů.

grim-dawn-pc-steam-rpg-hra-na-pc

Hráč má na výběr z 6 herních povolání (každé z nich disponuje 26 skilly), z nichž může v průběhu hry vytvořit kombinaci libovolných dvou podle toho, jaký herní styl a dostupné schopnosti chce používat. S jejich pomocí se vás hrdina vydá na pouť příběhem, který může vlastními rozhodnutími zásadně ovlivnit. Totéž platí i pro herní frakce, jejichž osud a postoj k hráči se rovněž odvíjí od učiněných rozhodnutí. Na své cestě můžete narazit na více než 300 heroických druhů monster a dokonce i na gigantické a smrtící protivníky „Nemesis“ v závislosti na spřátelených a znepřátelených frakcích. Tyto zážitky je možné umocnit při multiplayerovém hraní s přáteli, které hra nabízí také.

grim-dawn-pc-steam-rpg-hra-na-pc

Kromě bohaté kolekce předmětů o různé síle a vzácnosti je k dispozici nemalé množství gemů, magických předmětů a jiných speciálních artefaktů, kterými hráč může svého hrdinu dále vylepšovat, a ty nejvzácnější z nich lze objevit pouze ve výjimečných lokacích, jejichž zdolání představuje odpovídající výzvu a skutečný test síly vaší herní postavy a herních schopností.

grim-dawn-pc-steam-rpg-hra-na-pc

Hra běží na zdokonalené verzi Iron Lore enginu a kromě celé škály herních efektů nabídne i propracovanou ragdoll fyziku, díky které je možné nepřátele efektně decimovat – včetně krve, odlétajících končetin a zničitelných prvků herního prostředí.

Recenze

Napsat recenzi

Grim Dawn - PC - GOG

Grim Dawn - PC - GOG

Grim Dawn - PC - GOG - Hra na PC - RPG - Grim Dawn je nové izometrické akční RPG z dílny Crate Enternaiment

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: