Napište nám na Facebook

My Time at Portia - PC - Steam

Nové

My Time at Portia - PC - Steam- Hra na PC - Adventura - Začni nový život v kouzelném městečku Portia! Spřátel se s obyvateli

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

169,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7+ / 8.1 / 10 64 bit
ProcesorIntel i3 Processor
Paměť:6 GB RAM
Grafická karta:ATI 5770, Nvidia GeForce GTX 460
DirectX:10
HDD5 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydání1/2018

Více informací

My Time at Portia - PC - Steam- Hra na PC - Adventura

Začni nový život v kouzelném městečku Portia! Vrať dílně tvého otce její dřívejší slávu, pěstuj úrodu, chovej zvířata, spřátel se s pozoruhodnými obyvateli a odhal tajemství, na která tato postapokalyptická krajina zapomněla! Městečko Portia je plné pozoruhodných postav, se kterými se prostě musíš seznámit. Chodí do školy, do tělocvičny, pracují a baví se. Každá má svůj vlastní příběh, o který se s tebou ráda podělí. Můžeš se spřátelit s dalšími obyvateli městečka, zažít romantiku... a možná bude i svatba!

my-time-at-portia-pc-steam-adventura-hra-na-pc

Vyzbrojen otcovou příručkou a starým pracovním stolem, musíš shromažďovat materiál, těžit zdroje a vytvářet nářadí, abys byl korunován jako majitel nejlepší dílny v Portii. Ale pozor... nebude to snadné! Hra My Time at Portia je inspirována magií filmů ze studia Ghibli. Odvede tě do světa zázraků na které jen tak nezapomeneš. Jak budeš trávit svůj čas v Portii? Zanech svoji stopu v Portii a nech se vtáhnout do života tohoto úžasného, srdečného městečka plného vzrušujících zážitků!

my-time-at-portia-pc-steam-adventura-hra-na-pc

Klíčové vlastnosti:
  • POSTAV SI VLASTNÍ DÍLNU: Udělej ze staré otcovy pracovny tu nejlepší dílnu v Portii! Sbírej suroviny, vytvářej předměty a najdi si místo v srdci lokální komunity díky denním zadáním, prosbám a úkolům od místních obyvatel.
  • STAŇ SE ZEMĚDĚLCEM: Pěstuj a opečovávej vlastní plodiny, přeměň prázné lesy kolem tvého domova na malebnou farmu! Hra My Time at Portia nabízí inovativní přístup k zemědělství, který ti umožní využít speciálních nádob na rostliny a poloautomatických zavlažovacích systémů.
  • BUĎ KREATIVNÍ: Udělej ze svého domu domov! Přidej svůj osobní styl díky široké nabídce toho, co můžeš postavit: od nábytku, výzdoby až po různá vylepšení pokojů!
  • STAŇ SE ČÁSTÍ KOMUNITY: Přidej se k neobyčejnému společenství! V Portii se setkáš s nezapomenutelnými tvářemi postav, vzrušujícími příběhy, o které se s tebou chtějí podělit, energickými osobnostmi a individuálním chováním. Najdi si čas a poznej je všechny – a kdo ví, možná je ve vzduchu i nějaká ta romantika?
  • PROZKOUMÁVEJ A BOJUJ: Vydej se do starobylých ruin a žalářů Portii. Těž suroviny a odhal, co se skrývá pod zdánlivě klidnou zemí. Být nepřipravený se může ošklivě vymstít... Ujisti se, že jsi dostatečně vybaven abys mohl čelit strašlivým příšerám a smrtícím bossům, kteří stojí mezi tebou a záhadám Portie.
  • ZLEPŠUJ SVÉ DOVEDNOSTI: Schopnosti tvé postavy se budou vyvíjet a pomohou ti tak během různých dobrodružství... úplně jako v klasických RPG hrách!
  • A TO ZDALEKA NENÍ VŠE: Život v Portii nabízí obohacující a pestrobarevné zážitky, nuda tam nemá místo! Jak budeš trávit svůj čas? Zkusíš něco uvařit? Nebo pozveš nové přátelé a zahraješ si kámen, nůžky, papír, anebo si troufnete na trochu sparingu? Je to jen na tobě! Můžeš si také vybrat z velkého množství mini-her, jezdit na zvířatech, užít si všelijakých oslav a festivalů. Anebo si chceš jen trochu odpočinout a během odpoledne relaxovat u rybaření? Záleží jen na tobě, jak strávíš čas v Portii!

Recenze

Napsat recenzi

My Time at Portia - PC - Steam

My Time at Portia - PC - Steam

My Time at Portia - PC - Steam- Hra na PC - Adventura - Začni nový život v kouzelném městečku Portia! Spřátel se s obyvateli

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: