Napište nám na Facebook

Project CARS - PC - Steam

Nové

Project CARS - Hra na PC - Závodní - Nejrealističtější, nejkrásnější, nejpůsobivější, nejvyspělejší závodní hra světa, P. Cars

Více informací

Klíč připraven k odeslání

109,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows Vista, Windows 7 with latest Service Packs
Procesor (Intel):2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400
Procesor (AMD):3.0 GHz AMD Phenom II X4 940
Paměť:4 GB RAM
Grafická karta (NVIDIA):nVidia GTX 260
Grafická karta (AMD):ATI Radeon HD 5770
DirectX:9.0
HDD25 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníMay 6, 2015

Více informací

Project CARS - Hra na PC - Závodní

Project CARS (nebo také Community Assisted Racing Simulator) je závodní hra vyvíjená Slightly Mad Studios. Hra má zachycovat co nejvěrnější podobu reálného závodění. Project CARS zahrne celý závodní víkend, začínající u testování, volných tréninků a kvalifikací k samotnému závodu, během kterého se bude dynamicky měnit počasí a světelné podmínky. Hra přijala a zlepšila engine Madness, který byl součástí Need for Speed: Shift. Dnešní větší výkon počítačů umožňuje dokonalejší model opotřebení pneumatik SETA, který je lepší než statický, dosud používaný model.

project-cars-hra-na-pc-zavodni

K přizpůsobení kvality řidičů, Slightly Mad Studios nabízí různé pomocníky

K přizpůsobení kvality řidičů, Slightly Mad Studios nabízí různé pomocníky, jako například ABS nebo automatické řazení. Hru je možné hrát s volantem, ale samozřejmě i bez volantu. K priblížení se reálnému závodění se Slightly Mad Studios rozhodla navázat kontakt s profesionálními závodníky. Mezi ně patří bývalí Stig z televizní show Top Gear Ben Collins, mladší bratr závodníka Formule 1 Lewise Hamiltona Nicolas, který je šampionem Clio Cup a European Touring Car Cup. Dalším závodníkem je Oliver James Webb, bývalý závodník Formule Reanult 3.5 a aktuálně vytrvalostní závodník ELMS.

project-cars-hra-na-pc-zavodni

Na hře Project CARS se podílela komunita milovníků tohoto žánru

Na celkovém směrování, testování a ověření vlastností hry Project CARS se podílela komunita milovníků tohoto žánru i skuteční závodníci, díky čemuž tento titul představuje nejen novou generaci závodních simulátorů, ale i dokonalou kombinaci prvků, které si vyžádali přímo hráči, podpořenou bohatými zkušenostmi vývojářů.

hra-na-pc-project-cars-goty

Vytvořte si závodníka

Vytvořte si závodníka, vyberte si některý z nepřeberného množství motosportů, pusťte se na plný plyn do plnění mnoha historických úkolů a zapište se do Síně slávy. Poté ozkoušejte své dovednosti online v kompletních závodních víkendech, časových výzvách s obsáhlými žebříčky či v průběžně aktualizovaných komunitních akcích.

project-cars-hra-na-pc-zavodni

Nejbohatší výběr tratí

Hra Project CARS se může pochlubit nejbohatším výběrem tratí ze všech současných závodních titulů, revolučním dynamickým systémem střídání počasí a denních dob, špičkovou grafikou i ovládáním, propracovanými možnostmi ladění vozů a servisní zóny a dokonce i podporou pro Oculus Rift a Project Morpheus. Veškerou konkurenci tak nechává daleko za zády.

project-cars-hra-na-pc-zavodni

Recenze

Napsat recenzi

Project CARS - PC - Steam

Project CARS - PC - Steam

Project CARS - Hra na PC - Závodní - Nejrealističtější, nejkrásnější, nejpůsobivější, nejvyspělejší závodní hra světa, P. Cars

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: