Napište nám na Facebook

Project CARS Digital Edition - PC - Steam

Nové

Project CARS Digital Edition - PC - Steam - Hra na PC - Závodní - Hra Project CARS se může pochlubit nejbohatším výběrem tratí

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

9 519,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows Vista, Windows 7 with latest Service Packs
Procesor (Intel):2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400
Procesor (AMD):3.0 GHz AMD Phenom II X4 940
Paměť:4 GB
Grafická karta (NVIDIA):nVidia GTX 260
Grafická karta (AMD):ATI Radeon HD 5770
DirectX:9.0
HDD25 MB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníMay 6, 2015

Více informací

Project CARS Digital Edition - PC - Steam - Hra na PC - Závodní

Digitální edice Project CARS obsahuje Limited Edition DLC upgrade pack, který odemyká 5 legendárních aut které lze řídit v kterémkoliv herním módu.

  • Ford GT40 Mk IV
  • BMW M1 Pro Car
  • McLaren F1
  • Sauber C9
  • Mercedes-Benz AMG C-Coupe DTM 

Project CARS (Limited Edition) - Hra na PC

Na Project CARS se podílela komunita milovníků a fanoušků

Na celkovém směřování, testování a ověření vlastností hry Project CARS se podílela komunita milovníků a fanoušků tohoto žánru i skuteční závodníci, díky čemuž tento titul představuje nejen novou generaci závodních simulátorů, ale i dokonalou kombinaci prvků, které si vyžádaly přímo hráči, podpořenou bohatými zkušenostmi vývojáře.Vytvořte si závodníka, vyberte si některý z množství motosportu, pusťte se na plný plyn do plnění mnoha historických úkolů a zapište se do Síně slávy. Pak vyzkoušejte své schopnosti online v kompletních závodních víkendech, časových výzvách s obsáhlými žebříčky zda v průběžně aktualizovaných komunitních akcích.

Project CARS (Limited Edition) - Hra na PC

Hra Project CARS se může pochlubit nejbohatším výběrem tratí

Hra Project CARS se může pochlubit nejbohatším výběrem tratí ze všech současných závodních titulů, revolučním dynamickým systémem střídání počasí a denních dob, špičkovou grafikou a ovládáním, propracovanými možnostmi ladění vozidel a servisní zóny a dokonce i podporou pro Oculus Rift a Project Morpheus. Veškerou konkurenci tak nechává daleko za zády.Grafika nové generace, dynamické prostředí, pohlcující zvuk a autentické ovládání-to vše s bezkonkurenčními možnostmi přehrávání-kromě toho, že hru můžete hrát v rozlišení neskutečných 12k Ultra HD, si ji můžete také užít na Oculus Rift nebo Project Morpheus. Project CARS jde daleko za hranice běžných závodních simulátorů.

Project CARS (Limited Edition) - Hra na PC

Hra, která je skutečně dělaná "hráči pro hráče"

Díky podpoře fanoušků závodních her, kteří spolupracovali na vývoji, testování a schvalování jednotlivých částí hry, máte možnost zahrát si hru, která je skutečně dělaná"hráči pro hráče". Kromě toho se na jejím vývoji podíleli i skuteční závodníci, technici a další nadšenci, kteří mají ve světě motosportu své místo.potenciální budoucí rivalové. Toto je nový druh závodění – v obřím světě s téměř neomezenými možnostmi.

Project CARS (Limited Edition) - Hra na PC

Nikdy neřídíte sami

Nikdy neřídíte sami – Přepínejte plynule mezi hrou jednoho a více hráčů a vybudujte svou čtyřčlennou Crew. Vzájemnou pomocí, či intenzivní rivalitou. Ať už je pak vaším cílem přepadení konvoje, či útěk před policií, vždy to s přáteli bude úžasný zážitek.Rozmanité hřiště s obrovským záběrem – Prakticky celé Spojené státy jsou vaším závodním hřištěm – všechny silnice a vše mezi nimi. Vyzkoušíte každý druh terénu, ať už jsou to ulice velkoměst, předměstí, kopce, kukuřičná pole, kaňony, pouštní duny, nebo dokonce závodní tratě.

Project CARS (Limited Edition) - Hra na PC

Zážitek pokračuje, ať už jste kdekoliv

Zážitek pokračuje, ať už jste kdekoliv – Pokračujte v hraní na tabletu (iOS, Android) a na webu. Sledujte výkony vašich přátel a vytuňte svou káru předtím, než se vydáte lámat další rekordy. Můžete také svojí Crew zadávat úkoly. Ty vám vynesou příděl zkušenostních bodů a součástek. Připravte se na další džob – Propracovaný tuningový systém kombinující hloubku s jednoduchostí vám umožní sbírat součástky, které zlepší vzhled, nebo výkon vašeho auta. Můžete tak přizpůsobit vůz vašemu řidičskému stylu.

Recenze

Napsat recenzi

Project CARS Digital Edition - PC - Steam

Project CARS Digital Edition - PC - Steam

Project CARS Digital Edition - PC - Steam - Hra na PC - Závodní - Hra Project CARS se může pochlubit nejbohatším výběrem tratí

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: