Napište nám na Facebook

MotoGP 21 - PC - Steam

Nové

MotoGP 21 - PC - Steam - Hra na PC - Závodní - Zaujměte místo na startovní čáře a připravte se na tu nejautentičtější sérii

Více informací

Klíče skladem k odeslání

759,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 8.1 64-Bit or later
ProcesorCore i5-3470, AMD FX-6350 or equivalent
Paměť:8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1050 with 2 GB VRAM or more, AMD Radeon HD 7950 with 2 GB VRAM or more
DirectX:11
HDD22 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydání04/2021

Více informací

MotoGP 21 - PC - Steam - Hra na PC - Závodní

Zaujměte místo na startovní čáře a připravte se na tu nejautentičtější a nejpodmanivější videohru ze série MotoGP všech dob! Užijte si kompletní sezónu 2021 se všemi hlavními oficiálními třídami, soupiskami a tratěmi. Přes 120 oficiálních závodníků, 20 oficiálních okruhů a nové a vylepšené funkce jako zavedení penaltového pravidla v podobě trestné zatáčky. Připomeňte si historii a všechny emoce z MotoGP díky více než 40 historickým závodníkům a jejich ikonickým motorkám!

 

Vaše cesta na mistrovství začíná od manažerské kariéry. Založte si tým snů, přičemž si můžete vybrat z oficiálních týmů nebo si vytvořit zcela nový, a pak si vyberte personál ze zkušených profesionálů, kteří vám budou během sezóny asistovat. Pomohou vám dělat klíčová rozhodnutí – například vám pomohou sehnat tu nejlepší smlouvu nebo pochopit, kterou část motocyklu by bylo dobré rozvíjet. Dostaňte se do třídy MotoGP nebo Moto2 a založte si a spravujte svůj vlastní juniorský tým.

 

Když můžete ovládat každý aspekt závodu, záleží na každém vašem rozhodnutí! Sledujte množství pohonných hmot, které natankujete do nádrže, teplotu brzd a opotřebení pneumatik a dělejte klíčová rozhodnutí podle svého závodního stylu a podmínek závodu. Připravte se na ten nejvíce strhující závodní zážitek, ale nenechte se příliš unést: pokud z motorky spadnete, budete se nyní muset co nejrychleji zvednout a znovu nasednout. Počítá se každá sekunda.

 

Ať už jde o to, jak závodíte, nebo jak vypadáte, styl je v MotoGP 21 klíčový. Vystupte z davu a předveďte svůj jedinečný styl! Přizpůsobte si přilbu, kombinézu, nálepky, závodní číslo a barvy díky 5 neuvěřitelným grafickým editorům! Jakmile budete hotovi, podělte se o svůj design s online komunitou anebo si vyzkoušejte výtvory ostatních hráčů. A pak vyrazte na trať a ohromte všechny svým jízdním stylem! Ale pozor, náš revoluční neurální systém AI založený na strojovém učení je zpět a obsahuje výrazná vylepšení, takže se připravte objevit nové tváře systému A.N.N.A. v těch nejnapínavějších offline závodech všech dob! Posuňte zábavu na zcela novou úroveň a vyzvěte ostatní hráče online nebo si založte vlastní soutěž v režimu Race Director a užijte si ten nejplynulejší zážitek pro více hráčů díky našim dedikovaným serverům.

Recenze

Napsat recenzi

MotoGP 21 - PC - Steam

MotoGP 21 - PC - Steam

MotoGP 21 - PC - Steam - Hra na PC - Závodní - Zaujměte místo na startovní čáře a připravte se na tu nejautentičtější sérii

Napsat recenzi

VIDEO

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: