Napište nám na Facebook
Nové xbox-game-pass-3-months Zobrazit větší

Xbox Game Pass 3 months

Nové

Xbox Game Pass 3 months - Získejte neomezený přístup k více než 100 titulům pro Xbox One a Xbox 360 na váš XBOX

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

949,00 Kč

Minimální konfigurace

SoftwareXBOX LIVE
Typ distribuceElektronická

Více informací

Xbox Game Pass 3 months

Získejte neomezený přístup k více než 100 titulům pro Xbox One a Xbox 360. Zahrajte si očekávané nové hry v den jejich vydání. Objevte a stáhněte si tituly, které jste si chtěli vždycky zahrát, nebo se vraťte k oblíbeným hrám, jež byste si rádi znovu připomenuli. Každý měsíc je nabídka Xbox Game Pass obměňována o nové tituly, takže budete mít vždy z čeho vybírat.

Přes 100 her. Jeden nízký měsíční poplatek

Získejte neomezený přístup k více než 100 titulům pro Xbox One a Xbox 360 na váš Xbox One za jeden nízký měsíční poplatek. Každý měsíc jsou přidávány nové tituly, vždy tak najdete něco nového k hraní.

Vždy něco nového k hraní, každý si najde to svoje

Zahrajte si očekávané nové hry v den jejich vydání a vyzkoušejte pestrou škálu titulů od aktuálních prodejních trháků po uznávané hry od malých studií.

Objevujte a stahujte

Objevte tituly, které jste si chtěli vždycky zahrát, nebo se vraťte k oblíbeným hrám, jež byste si rádi znovu připomenuli. Stáhněte si hry přímo na vaši konzoli a pusťte se do online či offline hraní.

Slevy na tituly pro Xbox One

Hry jsou vybírány na základě jejich vysokých hodnocení a zábavnosti. Pokud jste si oblíbili nějaký titul pro Xbox One ze stávajícího katalogu a chce jej vlastnit, můžete si ho pořídit s až 20% slevou (plus 10% sleva na jakýkoli herní přídavek na Xbox One). Každý měsíc je nabídka Xbox Game Pass obměňována o nové tituly, takže budete mít vždy z čeho vybírat. Členství v tomto programu navíc můžete kdykoli zrušit.

 

Vyžadováno aktivní předplatné; katalog her se postupem času mění. Slevové nabídky nezahrnují tituly vydané před méně než 30 dny; slevy na základě ceny v obchodu Microsoft Store. Více informací na xbox.com/game-pass. Pouze na XBOX ONE.

  • Získejte neomezený přístup k více než 100 titulům pro Xbox One a Xbox 360 na váš Xbox One za jeden nízký měsíční poplatek
  • Zahrajte si očekávané nové hry v den jejich vydání
  • Vyzkoušejte pestrou škálu titulů z každého žánru plus prodejní trháky a uznávané hry od malých studií
  • Užijte si nové tituly přidávané do katalogu Xbox Game Pass každý měsíc – vždy se najde něco nového k hraní
  • Ušetřete až 20 % na nákupu her pro Xbox One ze stávajícího katalogu Xbox Game Pass plus 10 % na jakýkoli herní přídavek na Xbox One

Recenze

Napsat recenzi

Xbox Game Pass 3 months

Xbox Game Pass 3 months

Xbox Game Pass 3 months - Získejte neomezený přístup k více než 100 titulům pro Xbox One a Xbox 360 na váš XBOX

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: