Napište nám na Facebook

Victoria II - PC - Steam

Nové

Victoria II - PC - Steam - Hra na PC - Strategie - Opatrně veďte váš národ érou absolutních monarchií začátku 19. století

Více informací

Klíč připraven k odeslání

339,00 Kč

Minimální konfigurace

OSXP/Vista/Windows7
ProcesorIntel® Pentium® IV 2.4 GHz or AMD 3500+
Paměť:2 GB RAM
Grafická karta:NVIDIA® GeForce 8800 or ATI Radeon® X1900 Sound Card: DirectX® compatible
HDD2 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydání2010

Více informací

Victoria II - PC - Steam - Hra na PC - Strategie

Opatrně veďte váš národ érou absolutních monarchií začátku 19. století, expanzí a kolonizací, abyste se nakonec na sklonku 20. století stali opravdovou mocností. Victoria II je skvělá strategická hra odehrávající se během koloniální éry 19. století, ve které se hráč ujime vlády nad svojí zemí, provede ji industrializací, politickými reformami, dobýváním a kolonizací.   Užijte si detailní politickou simulaci, kde každý čin bude mít vliv na celý svět. Populace bude reagovat na vaše rozhodnutí podle jejího politické povědomí, sociální třídy a jejich ochoty přijímat změny nebo se postavit proti vládě.

victoria-ii-pc-steam-strategie-hra-na-pc

Hlavní vlastnosti:

  • Hluboká strhující politická simulace s tucty různých vlád. Detailní ekonomika s více než 50 různými typy zboží a továrnami rozličné produkce.
  • Hrát můžete za více než 200 různých zemí během éry pokrývající období od roku 1835 až do začátku 2. světové války.
  • Pokročilý technologický systém s tisíci vynálezy k objevení. Vylepšená grafika a uživatelské rozhraní a také podpora multiplayeru.
  • Vyladěné uživatelské rozhraní, které zlepšuje dostupnost hry. Automatizace rozličných úkolů jako obchod a zvyšování populace.
  • Pokročilé oblasti systému vlivu, kde velké mocnosti bojují o vládu nad světem. Venkovská produkce simuluje předindustriální ekonomiku.
  • Diplomacie dělových člunů - na co vést zdlouhavá jednání, když válečná flotila blokující přístav je mnohem přesvědčivější argument... Váš národ budou dějinami provázet historické a dynamické události.

Recenze

Napsat recenzi

Victoria II - PC - Steam

Victoria II - PC - Steam

Victoria II - PC - Steam - Hra na PC - Strategie - Opatrně veďte váš národ érou absolutních monarchií začátku 19. století

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: