Napište nám na Facebook

Total War: Rome 2 (Emperor Edition) - PC - Steam

Nové

Total War: Rome 2 (Emperor Edition) - Hra na PC - Staňte se první světovou velmocí a chyťte otěže válečného starověku.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

359,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows XP/Vista/7/8
Procesor2 GHz dvoujádrový procesor od Intelu, nebo 2,6 GHz jednojádrový procesor od Intelu
Paměť:2 GB RAM
Grafická karta (NVIDIA):512 MB RAM, (shader model 3, s podporou vertex texture fetch)
Grafická karta (AMD):512 MB RAM, (shader model 3, s podporou vertex texture fetch)
DirectX:9.0c
HDD35 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníSeptember 3, 2013

Více informací

Total War: Rome 2 (Emperor Edition) - Hra na PC - Strategie

total-war-rome-2-emperor-edition-hra-na-pc

  • Emperor Edition přináší širokou škálu vylepšení hratelnosti a dodatečného obsahu. Také obsahuje zcela nového rozšíření: kampaně Císař Augustus. Vyrorbce udělal menší chybu při tisku: Klíč, který slouží k aktivaci hry na Steamu, je tedy uveden pod nadpisem Klíč k elektronické registraci a naopak
  • Vyrobce udělal drobnou chybu:Jak daleko zajdete kvůli Římu?

Total War: Rome 2 - Staňte se první světovou velmocí

Staňte se první světovou velmocí a chyťte otěže nejneuvěřitelnějšího a největšího válečného stroje starověku. Pokořte nepřátele své slovutné říše na poli vojenském, hospodářském a politickém. Váš vzestup s sebou přinese obdiv vašich následovníků, ale také chamtivost a žárlivost i od těch nejbližších spojenců. Zasadí vám zrada smrtelnou ránu, nebo se proti svým starým přátelům obrátíte jako první vy? Kolik jste ochotni obětovat v zájmu Říma? Budete bojovat za rozkvět Republiky, nebo spřádat intriky, abyste vládli jako císař diktátor?

total-war-rome-2-emperor-edition-hra-na-pc

Total War: Rome 2 - Cenami ověnčená série Total War

Cenami ověnčená série Total War se vrací do Říma a pokládá zbrusu nový základ pro kvalitu strategických her. Staňte se první světovou velmocí a ovládněte neuvěřitelné starověké válečné stroje. Pokořte své nepřátele vojenskými, ekonomickými či politickými prostředky. Váš vzestup přinese jak obdiv, tak závist, a to dokonce i ze strany vašich nejbližších spojenců. Přetrpíte zradu, nebo budete tím, kdo se jako první obrátí proti starým přátelům? Budete bojovat za záchranu Republiky, nebo střádat intriky, abyste se vládli sám coby Císař?

total-war-rome-2-emperor-edition-hra-na-pc

Total War: Rome 2 - Naplánujte dobytí známého světa

Naplánujte dobytí známého světa v masivní tahové sandboxové kampani (podporována je i kooperativní i soutěžní hra pro další dva hráče). Konspirace, politika, intriky, povstání, věrnost, čest, ambice, zrada. Vaše rozhodnutí napíšou váš vlastní příběh. Vybudujte obrovské armády a velte jim na bojišti v bitevním režimu v reálném čase. Otestujte své taktické schopnosti a ujměte se přímého velení nad desítkami tisíců mužů, kteří se utkají v epických bitvách na moři i na souši.

total-war-rome-2-emperor-edition-hra-na-pc

Total War: Rome 2 - Ujměte se velení obrovského množství civilizací

Hrajte za slávu Říma v roli jedné ze tří rodin nebo se ujměte velení obrovského množství konkurenčních civilizací – každá nabízí značně odlišnou hratelnost díky stovkám jedinečných jednotek od obléhacích strojů a těžké kavalerie až po obrněné legionáře a barbarské berserkery. Pohleďte na exotická starověká města a kolosální armády vyobrazené v neuvěřitelném detailu. Dech vám vyrazí i grafické provedení bitev. Detailní pohledy kamery vám umožní sledovat vaše muže, jak vítězně jásají nebo v čelních liniích křičí bolestí, zatímco díky nové taktické kameře získáte boží pohled na krveprolití a budete o průběhu děje na bojišti lépe informováni.

total-war-rome-2-emperor-edition-hra-na-pctotal-war-rome-2-emperor-edition-hra-na-pc

Total War: Rome 2 - Vychutnejte si českou lokalizaci

Vychutnejte si českou lokalizaci. Na překladu do českého jazyka jsme začali pracovat na začátku ledna tohoto roku a k datu vydání se počet slov vyšplhal na úctyhodné číslo 529 064. Jen pro představu - legendární Zaklínač 2 se pyšní cca 310 000 slovy, jistě s námi tedy budete souhlasit, že v Total War: Rome 2 se toho napovídá opravdu, ale opravdu hodně. Extrémní možnosti úpravy herního zážitku. Hratelnost i grafický výkon je optimalizován jak pro slabší, tak i silné počítačové sestavy.

total-war-rome-2-emperor-edition-hra-na-pctotal-war-rome-2-emperor-edition-hra-na-pc

Recenze

Napsat recenzi

Total War: Rome 2 (Emperor Edition) - PC - Steam

Total War: Rome 2 (Emperor Edition) - PC - Steam

Total War: Rome 2 (Emperor Edition) - Hra na PC - Staňte se první světovou velmocí a chyťte otěže válečného starověku.

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: