Napište nám na Facebook

The Stronghold Collection - PC - Steam

Nové

The Stronghold Collection - PC - Steam - Hra na PC - Strategie - Tato edice obsahuje 5 dílů této úspěšné strategické série.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

889,00 Kč

Minimální konfigurace

OS Windows 2000/XP/Vista/7
Procesor1.6 GHz equivalent Intel or AMD
Paměť:512 MB RAM
Grafická karta:64 MB
DirectX:9.0c
HDD2.5 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníOct 27, 2009

Více informací

The Stronghold Collection - PC - Steam - Hra na PC - Strategie

Stronghold Collection - tato jedinečná edice obsahuje 5 dílů této úspěšné strategické série. Budujte své armády, rozvíjejte znalosti a dobývejte nejlépe střežené hrady protivníka. Určete běh dějin v těch nejnapínavějších bitvách středověku.

the-stronghold-collection-pc-steam-strategie-hra-na-pc

Stronghold Deluxe

Hra je jedinečnou směsí budovatelské a válečné RTS. Je zasazena do středověké Evropy, hráč buduje osadu a opevnění a utkává se ve válečných konfliktech. Tato hra obsahuje mnohem více stavění než tradiční RTS a více boje než budovatelské strategie v minulosti.

Stronghold 2 Deluxe

Pokračování kombinující simulaci hradu a pevnostní války. Hráč může stavět několik typů hradů a obrany a dohlížet na své poddané při každodenním životě. Hráč uvidí středověký život ve všech jeho formách, včetně slavností a hostin a bude mít větší kontrolu nad strategickým aspektem hry.

Stronghold Crusader

Vydejte se na cestu do daleké Arábie přelomu 11. a 12. století, která proslula jako domov odvážných bojovníků vybavených mocnými zbraněmi. Veďte skupinu křižáků zocelených věky krvavých válek nebo odporujte jejich nájezdům na straně arabů. Stejně jako jeho předchůzce, tak i Stronghold Crusader jedinečným způsobem kombinuje akční prvky realtimové strategie s charakteristikami budovatelsko - hospodářských strategií.

Stronghold Crusader Extreme

Přepracovaná edice starého datadisku Stronghold Crusader, která nabízí pompéznější bitvy, nové herní prvky a kampaň. Nová kampaň je pak díky své obtížnosti určena pouze hardcore hráčům a lze se v ní pochlubit až 10 000 vojáky na jednom bojišti.

Stronghold Legends

Napínavé pokračování Stronghold série se spoustou vylepšení a novým strategickým stylem hry a zajímavými multiplayerovými módy. Hráč může hrát jako král Artuš a jeho rytíři kulatého stolu, hrabě Vlad Dracula nebo nebo oživit hrdinskou pověst o Siegfriedovi. Ve hře je 24 misí ve třech unikátních kampaních.

Stronghold Collection obsahuje:

  • Stronghold Deluxe
  • Stronghold 2 Deluxe
  • Stronghold Crusader
  • Stronghold Crusader Extreme
  • Stronghold Legends

Recenze

Napsat recenzi

The Stronghold Collection - PC - Steam

The Stronghold Collection - PC - Steam

The Stronghold Collection - PC - Steam - Hra na PC - Strategie - Tato edice obsahuje 5 dílů této úspěšné strategické série.

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: