Napište nám na Facebook

Imperator: Rome Deluxe Edition - PC - Steam

Nové

Imperator: Rome Deluxe Edition - PC - Steam - Hra na PC - Strategie - Imperator: R je nejnovějším velkým titulem od Paradox

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

169,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows® 7 Home Premium 64 bit SP1
ProcesorIntel® iCore™ i3-550 or AMD® Phenom II X6 1055T
Paměť:4 GB RAM
Grafická karta:Nvidia® GeForce™ GTX 460 or AMD® Radeon™ HD 6970
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydání4/2019

Více informací

Imperator: Rome Deluxe Edition - PC - Steam - Hra na PC - Strategie

Alexandr. Hannibal. Caesar. Tito skvělí lidé a mnozí další utvářeli osud kontinentu. Mocní králové, moudří generálové a samozvaní bohové zanechali své stopy na území starověkého Středomoří. Kolem tohoto moře semknuté národy zakoušely své schopnosti a ctnosti v zuřivém boji, jejich kulturní a politické dědictví neoddělitelné od toho, co chápeme jako západní civilizaci. Ale nic nebylo zaručeno. Budete schopni změnit historii ve hře Imperator: Rome?

imperator-rome-pc-steam-strategie-hra-na-pc

Imperator: Rome je nejnovějším velkým strategickým titulem od Paradox Development Studio. Hra se odehrává v bouřlivých staletích nástupců Alexandrijské říše na východě až po vznik Římského impéria. Imperator: Rome vás zve k prožití okázalosti a výzev spojených s budováním impéria v klasickém období. Spravujte obyvatelstvo, dívejte pozor na zrádce a věřte svým bohům.

imperator-rome-pc-steam-strategie-hra-na-pc

Vlastnosti Imperator: Rome:

  • Správa postav: Živý svět postav s různými dovednostmi a vlastnostmi, které se časem změní. Budou řídit váš národ, vládnout vašim provinciím a řídit vaši armádu a flotily. Představujeme také novou, více lidskou stránku počítačových postav.
  • Rozmanité populace: Občané, svobodní lidé, kmeny a otroci - každá populace má svou vlastní kulturu a náboženství. Bez ohledu na to, zda naplní vaše armády, vyplní vaše pokladnice nebo zaplní kolonie, dbejte na jejich štěstí - váš úspěch závisí na jejich uspokojení.
  • Taktika bitvy: Vyberte přístup před bitvou, abyste čelili úskokům vašich nepřátel.
  • Vojenské tradice: Každá kultura má jedinečný způsob vedení války. Římané a Kelti mají různé možnosti na výběr. Odemkněte jedinečné bonusy, schopnosti a jednotky.
  • Různé typy vlád: Veďte senát v republice, udržuje dvůr v monarchii, odpovídejte klanům v kmenovém systému.
  • Barbarové a povstání: Migrace barbarů může drancovat nebo získat nejlepší území, zatímco neloajální guvernéři nebo generálové se mohou obrátit proti vám - a vezmou si s sebou své armády!
  • Obchod: Zboží poskytuje bonusy domovské provincii. Používáte zásoby pro místní nadvládu nebo budete obchodovat s přebytky k násobení bohatství?
  • Zlepšování provincií: Investujte do budov, silnic a opevnění, aby vaše království bylo silnější a bohatší.

Obsah Deluxe Edition:

  • Balíček Hellenistic World Flavor Pack Digitální artbook Tapety Ikonu a avatar
  • Balíček Hellenistic World Flavor Pack

Recenze

Napsat recenzi

Imperator: Rome Deluxe Edition - PC - Steam

Imperator: Rome Deluxe Edition - PC - Steam

Imperator: Rome Deluxe Edition - PC - Steam - Hra na PC - Strategie - Imperator: R je nejnovějším velkým titulem od Paradox

Napsat recenzi

VIDEO

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: