Napište nám na Facebook

XCOM 2 - PC - Steam

Nové

Hra na PC - XCOM 2 - XCOM přechází do útoku. Potýká se však s omezenými zdroji a ze svého nového mobilního velitelství.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

169,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7 (64 bit)
Procesor (Intel): Intel Core 2 Duo E4700 2,6 GHz
Procesor (AMD): AMD Phenom 9950 Quad Core 2,6 GHz
Paměť:4 GB
Grafická karta (NVIDIA):NVIDIA GeForce GTX 460 - 1 GB
Grafická karta (AMD):ATI Radeon HD 5770 - 1 GB
DirectX:11.0
HDD45 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníFebruary 5, 2016

Více informací

Hra na PC - XCOM 2 - Strategie

Role se obrací. Organizace XCOM přechází do útoku. Potýká se však s omezenými zdroji a ze svého nového mobilního velitelství musí podnikat partyzánské výpady proti mimozemským jednotkám. Role se obrací. Organizace XCOM přechází do útoku. Potýká se však s omezenými zdroji a ze svého nového mobilního velitelství musí podnikat partyzánské výpady proti mimozemským jednotkám.

hra-na-pc-xcom-2

XCOM 2 - NADVLÁDA MIMOZEMŠŤANŮ

Svět se změnil. Uplynulo již 20 let od doby, kdy se světoví vůdci dobrovolně podrobili nadvládě mimozemských sil. XCOM tvořící poslední obrannou linii lidstva byl zanechán na pospas zkáze. Mimozemšťané, kteří nyní vládnou Zemi, se rychle pouštějí do výstavby oslnivých měst, které jsou příslibem lepší budoucnosti pro lidstvo. Nic není ale tak dokonalé, jak se na první pohled může zdát - uchvatitelé mají tajný, hrůzu nahánějící cíl. Ti, kdo se pokusí vzepřít, tvrdě zaplatí.

hra-na-pc-xcom-2

XCOM 2 - PARTYZÁNI DO BOJE

Pouze ti, kteří obývají okraje světa, se mohou radovat z příslibu svobody. Právě v těchto končinách se lidé snaží opět nabrat svou sílu a nashromáždit armádu, která se postaví za zájmy lidstva. Pozůstatky jednotek XCOM musí najít cestu, jak povstat z popela a znovu nabrat sil, pokusit se o odhalení děsivé pravdy skrývající se za okupací a eliminovat mimozemskou hrozbu jednou pro vždy.

hra-na-pc-xcom-2

XCOM 2 - XCOM NA POCHODU

Ujměte se velení Avengera - mimozemské zásobovací lodi, která byla přetvořena na mobilní centrálu jednotek XCOM. Veďte vaši údernou jednotku napříč světem, staňte se oporou bezradných lidí a pokuste se o odhalení děsivých plánů mimozemšťanů.

hra-na-pc-xcom-2

XCOM 2 - TAKTICKÝ PARTYZÁNSKÝ BOJ

Nové herní systémy nabídnou více flexibilní taktiku během boje. Místo, kde se právě nacházíte, se stane určujícím pro podobu okolního prostředí. Přepadněte svého nepřítele ze zálohy, obírejte jejich mrtvoly a získejte tak vzácné vybavení a artefakty, zachraňujte důležité osoby a zachraňujte své druhy.

hra-na-pc-xcom-2

XCOM 2 - BÁDEJTE, VYVÍJEJTE A VYLEPŠUJTE

Uzpůsobujte a stavte nové místnosti na Avengerovi, aby jste pro XCOM získali nové kapacity na bitevním poli. Využijte své vědce a inženýry pro výzkum, vývoj a zdokonalení zbraní a brnění tak, abyste co nejlépe dosáhli své strategie.

hra-na-pc-xcom-2

XCOM 2 - KAŽDÁ MISE JE JEDINEČNOU VÝZVOU

Vydejte se na mise napříč celým světem, divokými zeměmi počínaje a městy pod nadvládou mimozemšťanů konče. Těšit se můžete na ohromné množství kombinací map, misí a cílů.

hra-na-pc-xcom-2

XCOM 2 - VYTVÁŘEJTE NEJRŮZNĚJŠÍ MÓDY

Díky komunitně zaměřeným nástrojům budete mít možnost vytvořit si svou vlastní kampaň, taktiku, spojence, třídy a mnoho dalších taktických prvků, a následně Vaše výtvory sdílet díky Steam Workshopu.

hra-na-pc-xcom-2

XCOM 2 - ZAPOJTE SE DO HRY VÍCE HRÁČŮ

Libovolně si namíchejte oddíly lidí a mimozemšťanů a pusťte se do mlátičky jeden proti jednomu na náhodně vygenerovaných mapách.

hra-na-pc-xcom-2

Recenze

Napsat recenzi

XCOM 2 - PC - Steam

XCOM 2 - PC - Steam

Hra na PC - XCOM 2 - XCOM přechází do útoku. Potýká se však s omezenými zdroji a ze svého nového mobilního velitelství.

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: