Napište nám na Facebook

Europa Universalis IV - Cossacks - PC - DLC - Steam

Nové

Europa Universalis IV - Cossacks (DLC) - Hra na PC - Strategie - Cossacks je šesté rozšíření Europa Universalis IV.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

309,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7/Windows 8
Procesor (Intel):Intel® Pentium® IV 2.4 GHz
Procesor (AMD):AMD 3500+
Paměť:2 GB RAM
Grafická karta:512mb
Grafická karta (NVIDIA):NVIDIA® GeForce 8800
Grafická karta (AMD):ATI Radeon® X1900
DirectX:9.0c
HDD2 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníDec 1, 2015

Více informací

Europa Universalis IV - Cossacks (DLC) - Hra na PC - Strategie

Cossacks je šesté rozšíření Europa Universalis IV se zaměřením na Hordy a východní Evropu. Tento dodatek vám umožní rabovat vaše sousedy jako horda za účelem udržení loajality kmenů. Dobytá území pak přetvoříte k obrazu svému podporou nových technologií a reformaci do ustáleného národu. Interní politika je přivedena k životu pomocí tzv.: Estates reprezentující zájmy vyšších vrstev jako šlechta polsko-litevských stepních kozáků. Expanze přináší detailnější kontrolu nad kulturami žijící ve vašem národě a možnost pracovat blíže s UI spojenců pro pochopení jejich zájmů a probudit v sobě vašeho vnitřního Petra Velikého.  

Hlavní přednosti: Estates: Přidá interní politiku ve vaší zemi, kdy skupiny s mocí, jako například církev, šlechta a buržoasie, bojují o nadvládu. Diplomatický Feedback: Přidá možnost hlubší interakce s UI díky přednastavenému přístupu, kterým dáte najevo svůj postoj a vaše ambice z válečného úsilí. Tengri: Nová mechanika víry se zaměřením na synkretismus. Tengri má sekundární zaměření, které může být změněno dle libosti. Jednota Hordy a rabování: Hordy musí útočit na jejich sousedy kvůli rabování pro zajištění spokojenosti kmenů, nebo riskují povstání.

Hordy smí srovnat se zemí cizí území pro získání monarch bodů a zvýšení jednoty Hordy. Pokročilé kulturní změny: Přidává možnost volby kultury, na kterou chcete pro danou provincii konvertovat, nebo obnovit originální kulturu provincie. Domorodé pravidla: Přidává možnost nastavit pravidla vůči domorodcům ve vašich provinciích se zaměřením na obchod, asimilaci, nebo podrobení. Vylepšená špionáž: Dvě nové špionské akce dovolující studium cizích technologií od více rozvinutých zemí a podpořit revolucionáře v nepřátelských zemích. 

Recenze

Napsat recenzi

Europa Universalis IV - Cossacks - PC - DLC - Steam

Europa Universalis IV - Cossacks - PC - DLC - Steam

Europa Universalis IV - Cossacks (DLC) - Hra na PC - Strategie - Cossacks je šesté rozšíření Europa Universalis IV.

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: