Napište nám na Facebook
civilization-vi-gathering-storm-pc-steam-dlc Zobrazit větší

Civilization VI: Gathering Storm - PC - Steam - DLC

Nové

Civilization VI: Gathering Storm - PC - Steam - DLC - Naplánujte svému lidu cestu k vítězství tak, že vyvineté nové technologie

Více informací

Klíč připraven k odeslání

169,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7x64 / Windows 8.1x64 / Windows 10x64
ProcesorIntel Core i3 2.5 Ghz or AMD Phenom II 2.6 Ghz or greater
Paměť:4 GB RAM
Grafická karta:1 GB & AMD 5570 or nVidia 450
DirectX:11
HDD12 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydání14/2/2019

Více informací

Civilization VI: Gathering Storm - PC - Steam - DLC

Ve druhém rozšíření pro Civilization VI s názvem Gathering Storm je svět kolem vás živější než kdy dřív. Naplánujte svému lidu cestu k vítězství tak, že vyvineté nové pokročilé technologie a strojírenské projekty a budete jednat s celosvětovou komunitou na Světovém kongresu o klíčově důležitých záležitostech. Rozhodnutí, která ve hře učiníte, ovlivní ekosystém světa a mohou mít dopad na budoucnost celé planety. Přírodní pohromy jako povodně, bouře a sopky mohou poškodit či zničit vaše vylepšení a čtvrti – ale také mohou osvěžit a obohatit půdu.Kromě těchto nových systémů představuje Civilization VI: Gathering Storm osm nových civilizací a devět nových vůdců. Můžete postavit sedm nových divů světa, jakož i celou řadu nových jednotek, čtvrtí, budov a vylepšení.

civilization-vi-gathering-storm-pc-steam-dlc

Vlastnosti:

  • EFEKTY PROSTŘEDÍ - Sopky, bouře (sněžné bouře, písečné bouře, tornáda, hurikány), změna podnebí, povodně a sucha.
  • ENERGETICKÉ A SPOTŘEBNÍ ZDROJE - Strategické zdroje hrají v Gathering Storm dodatečnou roli. Tyto zdroje se nyní spotřebovávají v elektrárnách, kde generují elektřinu pro vaše města. Zpočátku budete napájet své nejpokročilejší budovy spalováním zdrojů na bázi uhlíku, jako je uhlí a ropa, ale postupem času se vám díky současným technologiím zpřístupní i obnovitelné zdroje energie. Vaše volby ohledně využívání zdrojů budou mít přímý dopad na teplotu světa a mohou způsobit tání ledovců a zvedání hladiny moře.
  • STROJÍRENSKÉ PROJEKTY - Přetvořte svět kolem své říše a překonejte nepříznivé krajinné podmínky pomocí vylepšení, jako jsou průplavy, přehrady, tunely a železnice. Při zakládání měst mějte na paměti riziko povodní u pobřežních nížin, ale pamatujte, že v pozdější fázi hry můžete tato políčka chránit pomocí nových technologií, jako jsou protipovodňové zábrany.
  • SVĚTOVÝ KONGRES - Nechte se slyšet od ostatních světových vůdců. Získejte diplomatickou přízeň díky spojenectvím, ovlivňování městských států, soutěžení na Světových hrách a dalším záležitostem. Pomocí diplomatické přízně můžete získávat sliby od ostatních vůdců, hlasovat o usneseních, svolat zvláštní sezení kvůli stavu nouze a zvyšovat váhu svých hlasů v rámci snažení o dosažení nového diplomatického vítězství.
  • TECHNOLOGIE A OBČANSTVÍ 21. STOLETÍ - Do stromu Technology a Civics přibyla nová éra. Bojujte s novými účinky prostředí pomocí spekulací jako třeba přemístění populace na seastead a rozvoj technologií na zachycení karbonových emisí.
  • NOVÍ VŮDCI A CIVILIZACE - Přídavek představuje devět nových vůdců z osmi nových civilizací. Každý z nich přináší jedinečné bonusy a hratelnost, jakož i celkem devět jedinečných jednotek, čtyři jedinečné budovy, tři jedinečná vylepšení, dvě jedinečné čtvrtě a jednoho jedinečného guvernéra.
  • NOVÝ SCÉNÁŘ - The Black Death: Černá smrt pustošila Evropu a západní Asii v polovině 14. století, přičemž zabila větší část obyvatelstva než jakákoliv jiná událost v historii světa. Tato pandemie si vyžádala životy milionů lidí, zničila ekonomiky, převrátila politické dynastie a přetvořila tvář Západního světa. Vaším úkolem je provést svůj národ touto katastrofou: udržte své obyvatelstvo naživu, svou ekonomiku silnou a svou víru neotřesenou ve světě plném hrůzy a zoufalství. 
  • NOVÝ SCÉNÁŘ - War Machine: Na počátku druhé světové války měla Německá říšská armáda odvážný plán: vpadnout do neutrální Belgie a pak vtrhnout do francouzského vnitrozemí dřív, než dokáže zmobilizovat odpor. Pokud by se to německým vojskům povedlo, zabrala by Paříž do měsíce a ukončila odpor navždy. Francouzské velení proti tomu připravilo Plín 17, totální útok navržený tak, aby se postavil německému vpádu a zastavil ho. Po vyhlášení války se obě armády daly do pohybu a předvedly jednu z nejneuvěřitelnějších a nejvíce šokujících vojenských kampaní v dějinách světa. V tomto scénáři pro více hráčů se hráči ujmou role jedné z těchto velmocí na pokraji stejné propasti. Jako Německo máte za úkol zabrat Paříž. Jako Francie máte za úkol tomuto obsazení předejít. Čas běží a nepřítel je v pohybu. Do útoku!
  • DALŠÍ NOVÝ OBSAH - Do hry přibylo sedm nových divů světa, sedm přírodních divů, 18 nových jednotek, 15 nových vylepšení, 9 nových budov, 5 nových čtvrtí, 2 nové městské sady, 9 nových technologií a 10 nových občanských záležitostí.
  • VYLEPŠENÉ SYSTÉMY HRATELNOSTI - Systém špionáže byl obohacen o nové možnosti, byla aktualizována kulturní a vědecká vítězství, byly přidány nové historické milníky a další stávající systémy se dočkaly dodatečných vylepšení.

Nutno vlastnit základní hru ve službě Steam

Recenze

Napsat recenzi

Civilization VI: Gathering Storm - PC - Steam - DLC

Civilization VI: Gathering Storm - PC - Steam - DLC

Civilization VI: Gathering Storm - PC - Steam - DLC - Naplánujte svému lidu cestu k vítězství tak, že vyvineté nové technologie

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: