Napište nám na Facebook
Nové microsoft-office-professional-plus-2019-digital Zobrazit větší

Microsoft Office Professional Plus 2019, OLP, NL 79P-05729

Nové

Microsoft Office Professional Plus 2019 - DiGITAL - Licence Office 2019 pro profesionály je vhodná pro malé podnikatele nebo OSVČ

Více informací

Klíč připraven k odeslání

4 499,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 10, Windows Server 2019
Procesor1.6 GHz or faster, 2-core processor
Paměť:4 GB RAM for 64-bit; 2 GB RAM for 32-bit
DirectX:9
HDD4.0 GB
Typ distribuceElektronická

Více informací

Microsoft Office Professional Plus 2019, OLP, NL 79P-05729

Licence Office 2019 pro profesionály je vhodná pro malé podnikatele nebo OSVČ. Navržený tak, aby ušetřil váš čas a umožnil rychlejší uspořádání a práci s vašimi dokumenty. Ovládání je jednodušší a intuitivnější, optimalizované pro ovládání dotykem a stylusem. Office je připraven zvládnout za vás cokoliv.

Připraven inspirovat

Objevte svět Office aplikací a zjednodušte si svůj život. Plné verze známých aplikací Office 2016 Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access a Publisher vám umožní upravovat PDF soubory, tvořit referáty nebo životopisy, sepisovat a sdílet nákupní seznam, využívat integrovaný překladač a slovník nebo opravy pravopisu kontrolující i skladbu věty. Úspěch máte díky Office aplikacím na dosah.

Připraven spolupracovat

Nenechte se omezovat, na souborech můžete spolupracovat v reálném čase a jednoduše spravovat historii dokumentů, ať již pracujete online, offline nebo společně s ostatními.

Připraven tvořit v pohybu

Díky online úložišti OneDrive můžete ukládat nepřeberné množství dokumentů, fotek, hudby nebo videí, a to ze všech vašich zařízení. Soubory můžete jednoduše sdílet nebo k nim přistupovat odkudkoliv. Fotky z vašeho telefonu promítnete jednoduše ve smart TV nebo nasdílíte soubory s vašimi blízkými. Již nikdy nepřijedete o svá data, vždy je najdete na svém OneDrive.

Word

Tvořte blogy, seminární práce nebo životopis. Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Přehledné čtení a oprava hotových dokumentů, pokročilé nástroje kontroly pravopisu nebo překladače.

Excel

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání.

PowerPoint

Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše a přidat i dynamické prezentační funkce. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat online nebo ji sdílet s vašimi blízkými.

OneNote

Uspořádejte si nápady ve svém digitálním bloku, který můžete i sdílet. Mějte nepřetržitý přístup ke všem vašim textům, obrázkům, webům, ale i zvukovým záznamům nebo poznámkám psaným digitálním perem. Spravujte zápisy ze školy, sdílejte nákupní seznam, nebo zálohujte své doklady.

Outlook

Organizujte si e-maily, koordinujte plány a udržujte aktuální své kontakty. Díky sdílenému kalendáři můžete mít jednoduchý přehled o aktivitách vašich blízkých.

Publisher

Tiskněte a sdílejte profesionálně vypadající publikace. Publisher vás intuitivně provede tvorbou vizitek, brožurek, ale i webových stránek. Určeno pouze pro počítače PC.

Access

Tvořte své vlastní databáze a využijte svá data naplno. Určeno pouze pro počítače PC.

Obsah Balíku:

  • Word
  • Excel
  • OneNote
  • PowerPoint
  • Outlook
  • Publisher
  • Access

Recenze

Napsat recenzi

Microsoft Office Professional Plus 2019, OLP, NL 79P-05729

Microsoft Office Professional Plus 2019, OLP, NL 79P-05729

Microsoft Office Professional Plus 2019 - DiGITAL - Licence Office 2019 pro profesionály je vhodná pro malé podnikatele nebo OSVČ

Napsat recenzi

12 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: