Napište nám na Facebook
Microsoft Office 2019 pro domácnosti a studenty CZ 79G-05078 Zobrazit větší

Microsoft Office pro studenty a domácnosti 2019 79G-05018

Nové

Microsoft Office pro studenty a domácnosti 2019 79G-05018

Více informací

Klíč připraven k odeslání

979,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 10, Windows Server 2019
Procesor1.6 GHz or faster, 2-core processor
Paměť:4 GB RAM for 64-bit; 2 GB RAM for 32-bit
DirectX:9
HDD4.0 GB
Typ distribuceElektronická
Původ licencedruhotná

Více informací

Microsoft Office pro studenty a domácnosti 2019 79G-05018

Potěšte sebe i svůj počítač oblíbeným kancelářským balíkem. S aplikací Office 2019 budete vytvářet veškeré dokumenty snadno a s radostí. Ve tvorbě textových souborů vám bude pomáhat Word, na cestě za perfektní a působivou prezentací při vás bude stát PowerPoint a při práci s analýzami a tabulkami se budete moci spolehnout na Excel. Veškerou organizaci emailové komunikace, vašich kontaktů a úkolů za vás splní Outlook, se kterým budete mít vše přehledné a uspořádané. V aplikaci OneNote si pak uložíte každou svou myšlenku nebo důležitou webovou stránku. To vše v jednoduchém a praktickém vzhledu, s integrovanými nástroji pro spolupráci a rychlými funkcemi, které šetří váš čas. Jedná se o trvalou licenci, která je určená pro jedno PC s operačním systémem Windows 7 a novějším.

Ovládněte textové soubory

Oblíbená aplikace Word z vás udělá mistra textových souborů. Budete s ní vytvářet profesionálně vypadající dokumenty, ve kterých perfektně skloubíte text s obrazovými prvky. Promyšlené nástroje na úpravy, revize i sdílení vás naučí se z práce radovat. Ať už budete tvořit cokoli, vhod vám přijde nově přidaná funkce Inteligentní vyhledávání, která vám nabídne relevantní informace z webu.

Tvořte přehledné prezentace

To, že kvalitní prezentace se už dávno neskládá jen z několika textových bloků, asi dávno víte. Radost vám proto udělá aplikace PowerPoint, jež ve vás probudí vaše kreativní ego. Přehledné a efektivní prezentace s ní vytvoříte opravdu snadno. Díky možnosti přidávat komentáře se vám bude navíc dobře spolupracovat s ostatními.

Potykejte si s čísly a analýzami

Věřte, že práce s daty nebyla nikdy jednodušší. Všechny analýzy, čísla i grafy se s Excelem naučíte ovládat velmi snadno. Moderní uživatelské rozhraní vám práci zpříjemní a funkce jako Analytické nástroje, Tvůrce vzorců nebo Průřezy vám budou s radostí šetřit čas. Díky spoustě chytrých možností budete mít údaje srozumitelně uspořádané a kdykoli se k práci s nimi budete moci vrátit.

Své nápady uchovávejte na jednom místě

Pokud stále sršíte novými nápady a rádi byste je měli zorganizované na jednom místě, rozhodně oceníte aplikaci OneNote. Ta se pro vás stane perfektním digitálním blokem, do kterého si budete moci zapisovat všechny své myšlenky, ukládat fotky, videa nebo webové odkazy.

Pracujte z domova i kanceláře

Aby byla práce s Officem 2019 ještě jednoduší, nabízí vám aplikace možnost ukládat své soubory na cloudové úložiště OneDrive. Nejen, že svou práci budete mít bezpečně zálohovanou, ale získáte k ní přístup úplně odkudkoli a z jakéhokoli zařízení.

Obsah Balíku:

  • Word
  • Excel
  • OneNote
  • PowerPoint

Recenze

Napsat recenzi

Microsoft Office pro studenty a domácnosti 2019 79G-05018

Microsoft Office pro studenty a domácnosti 2019 79G-05018

Microsoft Office pro studenty a domácnosti 2019 79G-05018

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

10 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: