Napište nám na Facebook
microsoft-office-2016-pro-studenty-a-domacnosti-cz-79g-04723 Zobrazit větší

Microsoft Office 2016 pro studenty a domácnosti CZ 79G-04723

Nové

Microsoft Office 2016 pro studenty a domácnosti CZ 79G-04723

Více informací

Klíč připraven k odeslání

669,00 Kč

Minimální konfigurace

Typ distribuceElektronická
Původ licencedruhotná

Více informací

Microsoft Office 2016 pro studenty a domácnosti

Udělejte si svůj život o krok jednoduší díky aplikaci Office 2016, která vám nabízí to nejlepší ve tvorbě a organizaci vašich dokumentů. Kancelářský balíček vás překvapí spoustou integrovaných nástrojů, se kterými se vám bude spolupracovat jedna báseň, i prvky, jež budou šetřit váš čas. Ať už budete používat Word, PowerPoint, Excel nebo OneNote, práce vám půjde od ruky. Používání vám navíc zpříjemní odlehčený moderní vzhled i praktické cloudové úložiště OneDrive, se kterým budete mít ke všem svým souborům přístup kdykoli a z jakéhokoli zařízení. Jedná se o trvalou licenci, která je určená pro jedno PC s operačním systémem Windows 7 a novějším.

V hlavní roli text

Usnadněte si tvorbu textových dokumentů a vložte svou důvěru do Wordu. S lehkostí budete vytvářet nejen textové soubory, ale přestanete mít respekt i z vkládání obrázků. S perfektními nástroji na úpravu, revizi i sdílení vám půjde veškerá práce od ruky. K ještě příjemnějšímu vytváření dokumentů vám poslouží chytrá karta Návrh, která nabízí bleskový přístup k potřebným funkcím.

Prezentace, se kterými oslníte

Ukažte světu své nápady s ještě lepší aplikací PowerPoint. Nástroj nabízí spoustu možností, se kterými vytvoříte nepřehlédnutelné prezentace vypiplané do posledního detailu. Nově tu mimo jiné najdete ještě více přidaných přechodů snímků, které vám otevřou nové možnosti v tvorbě prezentací.

Tabulky, grafy i analýzy lehce a jednoduše

Nejste zrovna přátelé s datovými tabulkami a čísla ani grafy vám toho moc neříkají? S aplikací Excel se tohoto oboru obávat nemusíte. Přehledné a srozumitelné uživatelské rozhraní vás provede vším, co budete potřebovat. Oceníte funkce jako Analytické nástroje, Tvůrce vzorců a Průřezy, které vám budou pravidelně usnadňovat práci.

Místo pro všechny vaše poznámky

Zapomeňte na šuplík plný papírků i složku s nespočtem rozepsaných dokumentů… S aplikací OneNote budete moci veškeré své nápady, poznámky i multimediální soubory, jako fotografie či videa, uchovávat hezky pohromadě. Poslouží vám jako digitální poznámkový blok, který budete mít kdykoli po ruce. Uložené soubory můžete sdílet i s ostatními, nebo si je nechat jen pro sebe.

Přístup odkudkoli

S neustálým kopírováním souborů na flash disk se můžete jednou pro vždy rozloučit. Office 2016 nabízí praktickou možnost uživatelského přihlášení, díky kterému se připojíte k úložišti OneDrive a veškeré své dokumenty otevřete úplně kdekoli a z jakéhokoli zařízení.

Obsah Balíku:

  • Word
  • Excel
  • OneNote
  • PowerPoint

Recenze

Napsat recenzi

Microsoft Office 2016 pro studenty a domácnosti CZ 79G-04723

Microsoft Office 2016 pro studenty a domácnosti CZ 79G-04723

Microsoft Office 2016 pro studenty a domácnosti CZ 79G-04723

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

10 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: