Napište nám na Facebook

Police Tactics: Imperio - PC - Steam

Nové

Police Tactics: Imperio - Hra na PC - Simulátor - Odstartujte kariéru ambiciózního policejního velitele ve městě Newport Falls

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

169,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7/8/10
ProcesorIntel Core i5 s 3 GHz
Paměť:4 GB RAM
Grafická karta:DirectX 9 s 1GB VRAM
Grafická karta (NVIDIA):GeForce GTX 700
Grafická karta (AMD):ATI Radeon HD 79xx
DirectX:9.0
HDD3 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníSep 7, 2016

Více informací

Police Tactics: Imperio - Hra na PC - Simulátor

Police Tactics: Imperio je realistická RTS strategie, která odstartujete kariéru ambiciózního policejního velitele v Newport Falls, špinavém městě prolezlém korupcí. Jste odpovědní za prosazování zákona a udržování pořádku. Koordinujte záchranná vozidla a personál městského okrsku a zabraňte páchání zločinů. Postarejte se, aby žádný zločin neušel trestu, a pošlete viníky před soud a do vězení! Jste první ochrannou linií v boji proti zločinu.

police-tactics-imperio-simulator-hra-na-pc

Police Tactics: Imperio - Aby zločin neušel trestu

Postarejte se o to, aby žádný zločin neušel trestu, a pošlete viníky před soud a do vězení! Jste první ochrannou linií v boji proti zločinu. Musíte zabránit zločinu a odstranit velké ryby, než bude pozdě. Sbírejte a zkoumejte širokou paletu důkazů a chraňte město před pádem do bažiny zločinu. Využijte policejní jednotky na maximum. Trénujte a vysílejte do akce kriminalisty, zvláštní jednotky, uniformované policisty i detektivy. Spravujte ústředí a co nejlépe využijte rozpočet pro zajištění toho nejvyššího standardu prosazování práva a ochrany proti ohrožení.

police-tactics-imperio-simulator-hra-na-pc

Police Tactics: Imperio - Strach a teror

Před 16 lety patřilo město Newport Falls kriminální organizaci IMPERIO. Členové této skupiny šířili strach a teror a kdysi malebné Newport Falls drželi pod kontrolou organizovaného zločinu. Po dlouhou dobu neměla policie proti této skupině čím bojovat a IMPERIO mělo volnou ruku. Jednoho dne se však na scéně objevil mazaný policista John Croft. Společně se svou jednotkou se mu kousek po kousku povedlo činnost tohoto syndikátu zastavit. Ale těsně před tím, než mohl zatknout jeho vůdce, on i jeho organizace beze stopy zmizeli. John Croft, hrdina a otec mladého chlapce, byl zanedlouho nalezen mrtvý se dvěma kulkami v hrudi. Případ ale nikdy nebyl vyřešen. IMPERIO zmizelo a město úžasně vzkvétalo a rozvíjelo se.

police-tactics-imperio-simulator-hra-na-pc

Police Tactics: Imperio - Kriminální činnost

O 16 let později je ale všechno jinak. IMPERIO se vrátilo a zaplavilo ulice města kriminální činností. Když pak starosta uspořádá recepci, na které chce představit svou budoucí strategii boje proti organizovanému zločinu, který již měsíce vzkvétá, stane se něco nepředstavitelného. Během prezentace vytasí podezřelý muž zbraň a vystřelí na starostu. Vzduch se naplní olovem, sklo se tříští a všude propuká panika. Nejprve je vidět pouze starosta ležící na zemi. Vedle něj policejní náčelník Michael Reese provrtaný střelami. Zachránil starostův život, ale zaplatil svým vlastním. Vrah, kterého nikdo nestihl identifikovat, z místa činu utekl.

police-tactics-imperio-simulator-hra-na-pc

Hlavní rysy PC Police Tactics: Imperio:

 • Prosazujte právo a udržujte pořádek ve městě Newport Falls
 • Bojujte s organizovaným zločinem
 • Koordinujte pestrou škálu různých policejních jednotek
 • Spravujte a vylepšujte své ústředí i jednotky
 • Postupně odemykejte okrsky, vylepšení a nové jednotky
 • Realistická pohotovostní záchranná vozidla, policejní jednotky USA či Německa
 • Dynamický denní a noční cyklus
 • Realistická policejní radiokomunikace a sirény
 • Počet hráčů: 1
 • Multiplayer: NE

Recenze

Známka 
2018-24-05
Ověřený zákazník

Zboží bylo pouze hodnoceno prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

  Napište svůj názor !

  Napsat recenzi

  Police Tactics: Imperio - PC - Steam

  Police Tactics: Imperio - PC - Steam

  Police Tactics: Imperio - Hra na PC - Simulátor - Odstartujte kariéru ambiciózního policejního velitele ve městě Newport Falls

  Napsat recenzi

  30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: