Napište nám na Facebook

Football Manager 2017 - PC - Steam

Nové

Hra na PC - Football Manager 2017 - Ovládejte jakýkoliv klub, rozhodněte kdo si zahraje a kdo bude sedět na lavičce.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

1 539,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows Vista (SP2), 7 (SP1), 8, 8.1, 10
Procesor (Intel):Intel Pentium 4
Procesor (AMD):AMD Athlon – 2.2 GHz +
Paměť:2 GB RAM
Grafická karta (NVIDIA):GeForce 8600M GT
Grafická karta (AMD):Radeon HD 2400 – 256MB VRAM
HDD3 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníNovember 4, 2016

Více informací

Hra na PC - Football Manager 2017

Převezměte kontrolu nad jakýmkoliv klubem z více než 50 zemí z celého světa a rozhodněte, kdo si zahraje a kdo bude sedět na lavičce, vypořádejte se s médii a řešte problémy hráčů. S více než 2 500 reálnými kluby, které můžete trénovat a s více než 500 000 reálnými fotbalisty, či jinými členy, kteří se starají o chod týmu.

hra-na-pc-football-manager-2017

Football Manager 2017 - Taktika pod kontrolou

Máte pod úplnou kontrolou taktiku, zahrávání standardních situací, střídání a instrukce z lavičky během sledování zápas živě díky uznávanému hernímu 3D enginu. Vytvořte si svůj tým snů a vyzvěte své soupeře v režimu Fantasy Draft. Počínaje s pevným rozpočtem musí každý manažer vybudovat tým od nuly, soutěžící s ostatními manažery při podepisování největších talentů a následně se proti sobě postavit v mini lize.

hra-na-pc-football-manager-2017

Football Manager 2017 - Dostaňte se k akci blíž než kdykoliv předtím

Dostaňte se k akci blíž než kdykoliv předtím s vlastní přizpůsobitelnou postavou manažera vydávající pokyny směrem na hřiště. Vytvořte si trenéra se světovými zkušenostmi, nebo se zkušenostmi z malé ligy, také si můžete vybrat, zda budete trenér, který se zaměřuje na strategie a techniku, nebo na sílu a trénink. Více než 2000 nových animací, kromě množství jiných grafických vylepšení a vylepšená AI, dělají zápasy ve hře Football Manager 2017 nejlepšími, jaké jste dosud mohli vidět.

Football Manager 2017 - Důležité momenty

Balíček důležitých momentů, ve kterém si můžete snadno prohlížet výsledky po každém kole ve své vlastní soutěži (nebo i jiné), abyste zůstali informováni o všem, co se děje ve světě kolem Vás.Partnerství s Prozone, vedoucím poskytovatelem sportovních statistik, přineslo rozsáhlé přepracování herního nástroj pro analýzu zápasu a přidává mnoho užitečných funkcí a zároveň ho činí mnohem jednodušším na použití.

Football Manager 2017 - Rozmanité taktiky

Výkonný, ale snadno použitelný nástroj pro tvorbu herních situací Vám umožňuje tvořit rutiny, které mohou být použity s několika taktikami. Díky spolupráci s mnoha fyzioterapeuty a lékaři je zranění a léčba úrazů ve hře Football Manager 2017 mnohem realističtější než kdykoli předtím. To neznamená, že se ve hře objeví méně zranění, ale ty, které se vyskytnou se chovají realističtěji. Zranění jsou nyní určeny vývojem zápasů, přičemž byly přidány nové typy zranění a existuje spojitost mezi kondici hráčů a ostrostí zápasu. Také musíte sledovat trénink hráčů, kteří jsou náchylní na zranění, aby se po krátké době nezranili znovu.

Football Manager 2017 - Rozhovory pro tisk

Tiskové konference jsou rozmanitější než kdykoli předtím, s mnoha novými rozhovory, které musíte vést s tiskem a to zejména s vecnejšími otázkami a odpověďmi. Kromě toho mohou manažeři bez klubu nyní používat rozhovory pro média, aby jim pomohli dostat se zpět do hry. Manažeři mají nyní přístup k podrobnějším statistickým informacím, než kdykoli předtím, díky zavedení propracované obrazovky statistik a zcela nového rolovacího panelu statistik.

Football Manager 2017 - Vetší přehlednost

Informace je nyní snazší najít, což je důsledkem přepracování mnoha hlavních obrazovek, včetně přehledu hráče, taktiky, domovské obrazovky manažera a přestupové obrazovky. Další doplňky a aktualizace zahrnují lepší pohyb manažerů a zaměstnanců, propracované požadavky a spokojenost vedení klubu, kontextovejšie týmové rozhovory, plně aktualizované pravidla soutěží a informace o mužstvech, vylepšený finanční modul, vylepšené AI transfery a výběr týmu, nové funkce sociálních médií a mnoho dalšího. Kombinaci toho všeho dělá ze hry Football Manager 2017 nejkomplexnější simulaci fotbalového managementu vůbec.

Recenze

Napsat recenzi

Football Manager 2017 - PC - Steam

Football Manager 2017 - PC - Steam

Hra na PC - Football Manager 2017 - Ovládejte jakýkoliv klub, rozhodněte kdo si zahraje a kdo bude sedět na lavičce.

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: