Napište nám na Facebook

Football Manager 2016 - PC - Steam

Nové

Hra na PC - Football Manager 2016 - nejrealističtější simulace managementu fotbalového klubu. Tato hra jde do hloubky.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

1 039,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows Vista, 7, 8, 10
Procesor (Intel):Intel Pentium 4 Intel Core
Procesor (AMD):AMD Athlon 2.2GHz+
Paměť:2 GB RAM
Grafická karta (NVIDIA):NVidia GeForce FX 5900 Ultra
Grafická karta (AMD):ATI Radeon 9800
DirectX:9.0c
HDD3 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníNovember 13, 2015

Více informací

Hra na PC - Football Manager 2016

Football Manager je tou nejrealističtější simulací managementu fotbalového klubu na trhu. Je to hra, která jde do hloubky a která vás okamžitě pohltí – je to téměř, jako byste byli skutečným manažerem týmu. Ujměte se jakéhokoliv týmu z více než 50 zemí světa a rozhodujte o tom, kdo bude hrát a kdo se posadí na lavičku, vypořádejte se s médii i s problémy hráčů. Máte plnou kontrolu nad taktikou týmu, rozhovory s hráči, střídáním a můžete také udělovat instrukce přímo ze zápasu, který sledujete živě díky oceňovanému 3D enginu.

Nový herní mód – Create-A-Club

Poprvé v historii série umožňuje Fotball Manager 2016 hráčům, aby si vytvořili v módu Create-A-Club svůj vlastní klub a to v jakékoliv lize. Create-A-Club vám umožní pojmenovat lub, dosadit sebe sama a kamarády do sestavy a upravovat tým podle libosti. Dokonce si můžete vybrat i barvy.

Nový herní módy – Fantasy Draft

Vytvořte si tým snů a utkejte se s kamarády v módu Fantasy Draft. Začínáte se stejným rozpočtem a každý si musí sestavit tým od píky. Manažeři spolu zápasí o ty největší talenty a pak se pustí do soupeření v mini-lize.

Manažer na lavičce

Přibližte se akci ještě blíže prostřednictvím postavy, kterou si vytvoříte. Dávejte hráčům instrukce přímo z lavičky a buďte součástí oslav.

Vylepšený zážitek ze dne zápasu

Na 2000 nových animací a další grafických vylepšení spolu s vylepšeným systémem umělé inteligence výrazně vylepšují zážitek ze zápasů v Football Manager 2016.

To důležité ze všech zápasů

Díky snadno dostupnému výčtu toho důležitého z událostí ve vaší (i jiných) soutěži budete stále v obraze.

Analýza zápasu od Prozone

Sports Interactive se spojili s lídrem sportovních statistik, společností Prozone, aby předělali nástroj na analýzu zápasů ve hře. Toto partnerství přineslo mnoho nových funkcí, přidalo nástroji na důležitosti, ale zároveň zjednodušilo jeho používání.

Nástroj na standardní situace

Propracovaný, ale zároveň velmi jednoduchý na ovládání nástroj na vytváření standardních situací umožňuje manažerům vytvořit řadu taktik pro standardní situace. Umožňuje vytvořit několik taktik pro každého hráče, přináší nové možnosti označení zón a mnohem více.

Realističtější zranění

Sports Interactive spolupracovali s fyzioterapeuty, lékaři a různými organizacemi z oboru, aby zajistili realističtější zpracování zranění a léčby ve Football Manageru 2016. To neznamená, že by bylo ve hře méně zranění. Jen to, že zranění se budou vyvíjet a léčit realističtěji. Zranění se nyní určí během zápasu, přibudou rovněž zranění nová a dojde ke zvýraznění vztahu mezi stavem hráčů a rychlostí zápasu.

Rozšířená interakce s tiskem

Tiskové konference jsou nyní mnohem pestřejší. S tiskem můžete vést mnoho nových rozhovorů a otázky či odpovědi více vycházejí z kontextu. Nezaměstnaní manažeři mohou využít rozhovory s médii k tomu, aby se vrátili zpátky do hry.

Recenze

Napsat recenzi

Football Manager 2016 - PC - Steam

Football Manager 2016 - PC - Steam

Hra na PC - Football Manager 2016 - nejrealističtější simulace managementu fotbalového klubu. Tato hra jde do hloubky.

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: