Napište nám na Facebook

Arma 3 - PC - Steam

Nové

Hra na PC - Arma 3 - Malá skupina speciálních sil a výzkumíků je vyslána na ostrov ve Středozemním moři za nepřátelskou línii

Více informací

Klíč připraven k odeslání

479,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7 / Vista
Procesor (Intel): Intel Core i5
Procesor (AMD):AMD Athlon Phenom X4
Paměť: 2 GB
Grafická karta (NVIDIA):Nvidia Geforce GTX 260
Grafická karta (AMD):ATI Radeon HD 5770
DirectX:10.0
HDD15 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníSeptember 12, 2013

Více informací

Arma 3 - Hra na PC - Akční

Západní Evropa se po letech intenzivního válečného konfliktu s armádami Východu stala poslední výspou vojsk NATO. Na pokraji porážky se vrchní velení NATO odhodlalo k zoufalému kroku. Ve snaze získat přísně střežené vojenské tajemství je zahájena operace Magnitude.

hra-na-pc-arma-3

Arma 3 - Hluboko za nepřátelskou linií

Malá skupina speciálních sil a výzkumíků je vyslána na ostrov ve Středozemním moři, hluboko za nepřátelskou linií. Ale po prozrazení celé operace a zničení průzkumné jednotky se kapitán Scott Miller ocitá na pobřeží nepřátelského ostrova. Přes nepřízeň osudu pokračuje v plnění mise a uprostřed nelítostné přírody bude čelit nepřátelské přesile i následkům svých vlastních rozhodnutí.

hra-na-pc-arma-3

Vlastnosti:

  • Kampaň pro jednoho hráče - naplno rozvinete své taktické schopnosti a z osamělého bojovníka se stát velitelem v příběhu s otevřeným koncem.
  • Vozidla a zbraně ? Ovládejte širokou škálu vozidel, letadel a lodí, bojujte s čímkoli od pistole až po nejpokročilejší zbraňové systémy
  • současnosti.
  • Volitelné vybavení - Vyberte uniformu, poskládejte zbraň a doplňky, upravte výstroj, pořádně si naložte zásoby do batohu.
  • Fyzikální simulace a zlepšené animace postav - Za pomoci PhysX je dosaženo lepší simulace vozidel, interakcí s herním postředí stejně tak jako zlepšený a přepracovaný animační systém hry.
  • Autentické a detailní prostředí - Poznejte moderní válečný konflikt zasazený v rozsáhlém a autentickém prostředí středomořského ostrova vymodelovaného podle reálných geografických dat.
  • Hra pro více hráčů - Bojujte se spoluhráči v kooperativních i konkurenčních scénářích na serverech podporujících Windows nebo Linux.
  • Rozšiřitelnost a modifikovatelnost - Vytvořte nekonečné množství vlastních misí v intuitivním a snadno ovladatelném editoru.

hra-na-pc-arma-3

Recenze

Napsat recenzi

Arma 3 - PC - Steam

Arma 3 - PC - Steam

Hra na PC - Arma 3 - Malá skupina speciálních sil a výzkumíků je vyslána na ostrov ve Středozemním moři za nepřátelskou línii

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: