Napište nám na Facebook

Pillars of Eternity Royal Edition - PC - Steam

Nové

Pillars of Eternity Royal Edition - PC - Steam  - Hra na PC - RPG - nechte si učarovat světem, kde volby určují váš osud.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

899,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows Vista 64-bit
Procesor (Intel):Intel Core i3-2100T 2.50 GHz
Procesor (AMD):AMD Phenom II X3 B73
Paměť:4 GB
Grafická karta (NVIDIA):NVIDIA GeForce 9600 GT
Grafická karta (AMD):ATI Radeon HD 4850
HDD14 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníNov 15, 2017

Více informací

Pillars of Eternity Royal Edition - PC - Steam  - Hra na PC - RPG

Nechte si učarovat světem, kde volby, které učiníte, a cesty, po kterých se vydáte, určují váš osud. Obsidian Entertainment, autoři Fallout: New Vegas a South Park: The Stick of Truth společně s Paradox Interactive představují Pillars of Eternity.

hra-na-pc-pillars-of-eternity-hero-edition

Pillars of Eternity - Znovu objevte váš hluboký smysl pro prozkoumávání

Znovu objevte váš hluboký smysl pro prozkoumávání, radost z napínavého dobrodružství a vzrušení z vedení vaší vlastní skupinky dobrodruhů po novém fantasy světě a do hlubin podzemí plných monster, kde budete hledat ztracené poklady a prastará tajemství. Pusťte se do toho a shromážděte vaši partu, vyrazte a zamilujte se do dobrodružství, až se zase ponoříte do světa divů, nostalgie a nadšení z klasických RPG v Pillars of Eternity od Obsidianu! 

hra-na-pc-pillars-of-eternity-hero-edition

Vlastnosti:

 • Hrajte za jednu ze šesti ras: Human, Aumaua, Dwarf, Elf, Godlike a Orlan.
 • Využijte pět základních schopností k překonání každé situace: Stealth, Athletics, Lore, Mechanics, Survival.
 • Detailní úpravy postavy: Vytvořte si postavu jako jednu z jedenácti tříd - Barbarian, Chanter, Cipher, Druid, Fighter, Monk, Paladin, Priest, Ranger, Rogue a Wizard.
 • Vytvořte si svůj příběh: Postavte se na stranu rozličných frakcí využitím systému reputace, kde každý váš čin nebo volba mají dalekosáhlé následky.
 • Prozkoumejte bohatý a rozmanitý svět: Nádherné předrenderované prostředí ožívající v chytlavém příběhu a s živoucími postavami

hra-na-pc-pillars-of-eternity-hero-edition

Položky obsažené v tomto balíčku:

 • Digitální novela od Chrise Avellone: Digitální novela zaměřující se na příběhové pozadí některých zajímavějších postav, které hráči potkají při svém putování po světě Pillars of Eternity.
 • Sběratelská kniha v PDF: Digitální verze knihy, kterou vydalo Dark Horse. Obsahuje spoustu informací a návrhů prostředí, příběhu a stvoření z Pillars of Eternity. 112 stránek.
 • Koncepty ve vysokém rozlišení: Obsahují všechno od konceptů lokací a stvoření až po rekvizity a nálady.
 • Digitální strategická příručka: Digital version of our strategy guide from Prima penned by the same writer of the Fallout: New Vegas guide. Contains all the information players will need to master Pillars of Eternity and reveal all of the content available.
 • Digitální Soundtrack: Soundtrack obsahuje herní hudbu nahranou živým orchestrem. Bude obsahovat alespoň 17 skladeb v MP3 a FLAC.
 • Digitální Almanach kampaně:  Campaign Almanac obsahuje všechno spojené s reáliemi, historií a světem Eora tak, jak to původně vyprávěl Hylsman Horag, s revizí od Hand Occult. 35-stránkový almanach doplňují komentáře od různých autorů a jedná se o fascinující čtení pro každého, kdo se chce ponořit hlouběji do světa Pillars of Eternity.
 • Dokument o výrobě: Video dokument zachycující celý vývoj hry od začátku, až do konce i s komentáří jednotlivých vývojářů
 • Digitální mapa světa ve vysokém rozlišení: Mapa Eastern Reach ve vysokém rozlišení. Detaily zobrazují lokace, kam se hráč podívá a i místa, kam se dostane v případných dalších produktech ze série Pillars of Eternity.
 • Tapety na plochu: Tapety ve vysokém rozlišení a pro více monitorů s úžasnými koncepty a herními ilustracemi.
 • Vyzvánění: Krátké zvukové a hudební klipy z Pillars of Eternity. Skvěle použitelné jako vyzvánění pro mobil.

Recenze

Napsat recenzi

Pillars of Eternity Royal Edition - PC - Steam

Pillars of Eternity Royal Edition - PC - Steam

Pillars of Eternity Royal Edition - PC - Steam  - Hra na PC - RPG - nechte si učarovat světem, kde volby určují váš osud.

Napsat recenzi

VIDEO

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: