Napište nám na Facebook

Vikings: Wolves of Midgard - PC - Steam

Nové

Hra na PC - Vikings: Wolves of Midgard - RPG - Hra tě přenese na Pobřeží Midgardu, světa založeného na vikinské mytologii

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

139,00 Kč

Minimální konfigurace

OS64-bit Windows 7 / 8 / 10
Procesor2.1 GHz Dual Core CPU
Paměť:4 GB
Grafická karta (NVIDIA):2 GB
DirectX:11
HDD10 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníMarch 29, 2017

Více informací

Hra na PC - Vikings: Wolves of Midgard

Hra Vikings – Wolves of Midgard tě přenese na Pobřeží Midgardu, světa založeného na vikinské mytologii a historii. Utkej se s obávaným Jotanem, hordami děsivých nemrtvých příšer a řadou dalších oblud z Ragnaroku, a to buď ve hře jednoho hráče, či s kamarádem v online kooperativním režimu pro více hráčů. Ovládni silné zbraně včetně mečů a štítů, obouručních kladiv, párů seker a rychlých luků. Prolévej krev v boji na počest bohů, posíl si ničivá kouzla a další speciální schopnosti. Kromě klasického příběhového režimu (a režimu Nová hra+) budou hráči moci vyzkoušet svou sílu ve „Zkoušce bohů“ – ve speciálním režimu plném výzev, který odmění ty nejlepší válečníky speciálním vybavením a runami.

hra-na-pc-vikings-wolves-of-midgard

Vlastnosti:

 • Mix fantasy a nordické mytologie: Procestuj říše pozemského Midgardu, zamrzlého Nilfheimu a vařícího Balheimu, a to buď v kůži lítého vikinského válečníka, nebo nemilosrdné štítonošky.
 • Smrtící Fimbulwinter: Překonej smrtící mráz a chraň se před vystavením hněvu přírody.
 • Obětina bohům: Sbírej krev z padlých nepřátel a obětuj ji na oltář, za což od bohů získáš dary, které posílí tvou moc.
 • Běsnění berserků: Nech se ovládnout svým hněvem, aktivuj režim zuřivosti, a přemož své nepřátele v krvežíznivém souboji.
 • Bojové umění: Zdokonaluj své dovednosti s každou zbraní, abys zpřístupnil/a jejich skutečný potenciál, a to včetně mečů, luků a kouzly nabitých holí.
 • Moc bohů: Ovládej schopnosti bohů, jako by byly tvé vlastní, a chop se mocí nabitých amuletů, jako třeba Thorova či Lokiho talismanu. Vyzkoušej si své nové schopnosti ve Zkoušce bohů a získej další odměny.
 • Týmová práce: Spoj se s kamarádem a vydej se na Pobřeží Midgardu společně v epickém online kooperačním režimu pro dva hráče. Zvol si ze čtyř úrovní obtížnosti tu, která vyhovuje tvým schopnostem a nadání. Troufneš si pokořit nelítostní režim hardcore?
 • Klan vlků: Znovuvybuduj svou vesnici a doveď svůj klan k vítězství. Vylepšuj budovy jako kovárnu, zbrojírnu, runového kováře a výrobnu medoviny, aby sis odemkl/a další obsah a lepší vybavení.
 • Legendární zbraně: Posbírej roztroušené úlomky mýtických zbraní a zbrojí a postav se těm nejobávanějším stvůrám v každé z říší.
 • Tvá vlastní třída: Staň se ještě mocnějším v příštím životě díky režimu Nová hra+ a prověř schopnosti tvého vikinského válečníka či štítonošky na zcela nové úrovni.
 • Zničitelné prostředí: Využívej okolního rostředí a pohřbi tvé protivníky pod padajícími kameny nebo je shazuj z vysokých útesů.

hra-na-pc-vikings-wolves-of-midgard

Recenze

Napsat recenzi

Vikings: Wolves of Midgard - PC - Steam

Vikings: Wolves of Midgard - PC - Steam

Hra na PC - Vikings: Wolves of Midgard - RPG - Hra tě přenese na Pobřeží Midgardu, světa založeného na vikinské mytologii

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: