Napište nám na Facebook

Dark Souls: Prepare to Die - PC - Steam

Nové

PC hra - Dark Souls: Prepare to Die - hráč je uveden do světa, jemuž kdysi vládli mocní draci, kteří časem stvořili čtyři bytosti.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

6 609,00 Kč

Minimální konfigurace

OS Windows XP / Vista / 7
Procesor2.6 GHz Dual Core CPU
Paměť:1 GB RAM (XP) / 2 GB RAM (Vista / 7)
Grafická karta (NVIDIA):NVIDIA GeForce 8800 GT
Grafická karta (AMD):ATI Radeon 4850
DirectX:9.0c
HDD4 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníAug 24, 2012

Více informací

Dark Souls: Prepare to Die - Hra na PC - RPG

Dark Souls: Prepare to Die Edition je počítačovou konverzí úspěšného hardcore RPG titulu Dark Souls pro konzole PS3 a Xbox 360, kterou si PC hráči vymohli na vydavateli prostřednictvím petice. Port tak přišel na svět s téměř ročním zpožděním oproti konzolovým verzím. Jde o duchovní pokračování PS3 exkluzivního titulu Demon's Souls od stejných autorů.

hra-na-pc-dark-souls-prepare-to-die

Dark Souls: Prepare to Die - Unikni z pekla

Hráč je uveden do světa, jemuž kdysi vládli mocní draci, kteří časem stvořili čtyři bytosti jménem Nito, Gwyn, Witch of Izalith a snadno zapomenutelný tajemný skřítek. Započali tím však svůj neslavný konec, poněvadž se jejich výtvory obrátili proti nim a draci byli svrženi a vyhubeni. V tomto ponurém světě doslova přežívá lidstvo, ohrožované navíc podivnou nákazou, která mění živé na nemrtvé. Jedním z takových nešťastníků je i hlavní hrdina hry, který byl uvržen do vězeňského hospicu pro nakažené. Není jim pomoci a postupem času se změní v bezduché trosky. Hrdina však z tohoto pekla unikne, aby záhy poznal svůj úděl, který může změnit nepříznivý chod dějin.

hra-na-pc-dark-souls-prepare-to-die

Dark Souls: Prepare to Die - Vytvoř si postavu

Hra začíná podobně jako každé druhé RPG. Nejdříve se vytváří hlavní postava. Volby jsou tradiční, na výběr je pohlaví, třída (povolání) a vzhled charakteru. Poté je již hráč vržen do otevřeného světa, který atmosférou staví na temnotě a značné brutalitě soubojů. Toto RPG je na dnešní poměry obtížnější, a tak není radno podceňovat žádného nepřítele. Souboje s monstry mnohdy obnáší i na několik minut urputného zápolení. Je nezbytné znát taktiku protivníků a vlastnosti prostředí. Každičká chyba může snadno vyústit v hráčovu smrt. Souboje s bossy pak celou obtížnost pozvedají ještě o úroveň výše. Při každém z nich je nutné najít slabinu, bez které bosse zkrátka nejde porazit. 

hra-na-pc-dark-souls-prepare-to-die

Dark Souls: Prepare to Die - Získávej duše

Za výhru nad nepřáteli je hrdina odměňován získáváním duší, které zde figurují jako nezbytnost pro osvojení si dalších schopností. Duše jsou bezprostředně nutné pro přežití hrdiny. Za smrt je hráč naopak trestán odebráním veškerých neuložených duší a ztrátou části své lidskosti, která ovlivňuje jeho vzhled. Méně človečenství znamená větší posun k vzezření zombie a naopak. Ukládání postupu je vyřešeno na záchytných bodech. Jsou prezentovány ohništi, které jsou jedinými bezpečnými body ve hře. V případě uložení hry dochází k respwanu veškerých nepřátel a to včetně bossů.

hra-na-pc-dark-souls-prepare-to-die

Dark Souls: Prepare to Die - Multiplayer

Cennou součástí titulu je i značně originální forma multiplayeru. Ve hře lze neustále narážet na různé odkazy po jiných hráčích, od pouhých nápisů v úrovních, až po duše. Střetnout se však lze i s hráči samotnými. Ti se mohou kdykoliv připojit do vaší hry a buď vás rovnou napadnout, nebo přátelsky vyzvat na souboj. Nejde o titul určený casual hráčům, či hráčům se slabými nervy. Cílovou skupinou jsou všichni ti, kteří vyžadují výzvu, ti kteří nechtějí postup ve hře zadarmo a kterým nevadí, že některé souboje s monstry budou muset mnohokrát opakovat, než se jim podaří postoupit dále. '

hra-na-pc-dark-souls-prepare-to-die

Součástí PC verze je i DLC Artorias of the Abyss, které na konzolích vyjde později a do hry přidává nové úkoly, kraje, monstra, NPC i vybavení.

Recenze

Napsat recenzi

Dark Souls: Prepare to Die - PC - Steam

Dark Souls: Prepare to Die - PC - Steam

PC hra - Dark Souls: Prepare to Die - hráč je uveden do světa, jemuž kdysi vládli mocní draci, kteří časem stvořili čtyři bytosti.

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: