Napište nám na Facebook

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin - PC - Steam

Nové

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin - Hra na PC - RPG - Odvažte se vstoupit do světa intenzivního hraní v obrovském světě.

Více informací

Klíče skladem

249,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit
Procesor (Intel):Intel® Core ™ i3 2100 3.1Ghz
Procesor (AMD):AMD® A8 3870 3,6 Ghz
Paměť:4 GB RAM
Grafická karta (NVIDIA):NVIDIA® GeForce GTX 465
Grafická karta (AMD):ATI Radeon TM HD 6870
DirectX:11
HDD23 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníApril 7th, 2015

Více informací

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin - Hra na PC - RPG

A je to tady! Přichází vylepšená verze hardcorové hry Dark Souls. Hra dostala kompletně nový zářivý kabátek, ale nemusíte se bát - její unikátní styl zahrnující např. extrémní obtížnost zůstává naprosto zachován!

dark-souls-2-scholar-of-the-first-sin-hra-na-pc-rpg

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin - Podstatná vylepšení

Nástupce úspěšného titulu Dark Souls přichází od Form Software. Nový díl nabízí několik podstatných vylepšení a samozřejmě nový příběh. Co se však nemění je unikátní herní styl, charakteristická náročnost stylu Dark Souls, výzva a intenzivně emocionální odměny. Dark Souls II nabízí navíc také vylepšený multiplayer, rozšířené možnosti přizpůsobení a nový engine. Ve verzi pro konzole XONE/PS4 a PC byla vylepšena grafická stránka hry a dodány další efekty utvrzující atmosféru. Podle slov vývojářů, toto bude konečně hra jakou jsme chtěli.

dark-souls-2-scholar-of-the-first-sin-hra-na-pc-rpg

  • Vlastnosti: - Připravte se na smrt ... Opět. Odvažte se vstoupit do světa intenzivního hraní v obrovském světě s novým enginem, který posouvá grafiku, zvuk i efekty vpřed jako nikdy předtím. - Labyrint monster a bossů - ponořte se do halucinogenního prostředí, přeplněného novými zvrácenými monstry a smrtícími bossy, kteří mohou vzniknout jen v hlavách From software. - Nemilosrdné zahrávání se smysly - široká škála hrozeb, které útočí na lidské smysly a fobie-sluchové halucinace, závratě, strach z výšek a další. - Hlubší a temnější - širší možnosti přizpůsobení postavy umožňují zvolit si zbraně a výzbroj přesně na míru. - Vyvinutý multiplayer - s novým vylepšeným multiplayerem můžete nyní lépe interaktovat s hráči a přináší kooperativní multiplayerovou spolupráci, jakož i konkurenční souboje. - Jděte dál než je smrt - Dark Souls II poskytuje plynulé pohyb-zachycující animace, vylepšený systém boje, obrovsky rozšířenou škálu postav, hlouběji možnosti přizpůsobení, nové zbraně, schopnosti výbavy a balancovaný systém postupu ve hře.
  • Hra obsahuje také veškerá rozšíření v podobě The Lost Crowns Trilogy: - Crown of the Sunken King - Crown of the Old Iron King - Crown of the Ivory King

Recenze

Napsat recenzi

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin - PC - Steam

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin - PC - Steam

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin - Hra na PC - RPG - Odvažte se vstoupit do světa intenzivního hraní v obrovském světě.

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: