Napište nám na Facebook

Biomutant - PC - Steam

Nové

Biomutant - PC - Steam - Hra na PC - RPG - Biomutant je akční RPG zasazené do otevřeného světa, v němž se ujmete hrdiny

Více informací

Klíče skladem k odeslání

839,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7/8.1/10 (64 bit)
ProcesorAMD FX-8350 or Intel Core i5-4690K or newer running at 3.5 GHz or higher
Paměť:8 GB RAM
Grafická karta:4 GB Direct3D 11 capable video card - GeForce GTX 960 or Radeon R9 380
DirectX:11
HDD25 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydání05/2021

Více informací

Biomutant - PC - Steam - Hra na PC - RPG

Biomutant je akční RPG zasazené do otevřeného světa, v němž se ujmete netradičního hrdiny. Tím je mýval, který prošel mutací a nyní se velice podobá člověku. Ostatně celý tento svět je obydlen zmutovanými zvířaty. Za hrou stojí zkušení vývojáři , kteří se podíleli na vývoji her jako Just Cause a Mad Max, sdružení pod hlavičkou nově vzniklého studia Experiment 101.

 

Svět hry Biomutant je zasažen přírodní katastrofou a otrávený olej se dostal na povrch a znečistil Strom života, který svými pěti kořeny dává život celé planetě. Pro záchranu Stromu života je potřeba zbavit každý jeden kořen nákazy olejem a porazit monstra okupující jejich okolí. Celý svět je pak rozdělen na 6 kmenů, z nichž ale pouhá polovina si přeje zachránit Strom života a další 3 mají své vlastní plány. Díky propracovanému systému karmy si získáváte vliv u jednotlivých kmenů a ty vám pomáhají ve vašem dobrodružství. Hra je věrna žánru a tak si můžete upravit svého hrdinu k obrazu svému.

 

Soubojový systém kombinuje boj nablízko se střelbou. Na výběr máte široké množství mečů a střelných zbraní, které můžete plynule měnit. Těšit se můžete na zvyšování levelu i vylepšování jednotlivých atributů, což vede k novým možnostem útoku.
Na svém hrdinovi pak ale můžete vyměnit také mechanické části těla, díky kterým získáte určitou výhodu nad konkrétními nepřáteli. Některé oblasti jsou pak dostupné jen s určitým biomechanickým vybavením a proto je potřeba dobře plánovat.

Recenze

Napsat recenzi

Biomutant - PC - Steam

Biomutant - PC - Steam

Biomutant - PC - Steam - Hra na PC - RPG - Biomutant je akční RPG zasazené do otevřeného světa, v němž se ujmete hrdiny

Napsat recenzi

VIDEO

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: