Napište nám na Facebook

Minecraft - PC - Mojang

Nové

Hra na PC - Minecraft - minecraft je nezávislá budovatelská hra s otevřeným světem a velmi jednoduchou krychlovitou grafikou.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

699,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows XP/Vista/7
Procesor (Intel):Intel Pentium 4 @ 2.0 GHz
Procesor (AMD):AMD Athlon XP 2200+
Paměť:1 Gb
Grafická karta (NVIDIA):nVidia GeForce 8600
Grafická karta (AMD):ATI Radeon HD 2600
DirectX:9.0c
HDD1 Gb
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníMay 17, 2009

Více informací

Hra na PC - Minecraft - Nezávislá budovatelská hra s otevřeným světem

Minecraft je nezávislá budovatelská hra s otevřeným světem a velmi jednoduchou krychlovitou grafikou. První verze spatřila světlo světa již 17. května 2009 po zhruba týdnu vývoje a díky obrovskému úspěchu se začala transformovat do rozsáhlé komplexní hry. Autorem je švédský vývojář Markus "Notch" Persson, který právě kvůli úspěchu Minecraftu opustil své původní zaměstnání, založil vlastní firmu a začal se plně věnovat vývoji.

hra na pc minecraft

Minecraft - Základem všeho jsou krychle

Základem všeho jsou krychle o velikosti jednoho metru krychlového, které tvoří celý svět. Ten je horizontálně téměř neomezeně veliký a vertikálně se lze dostat do hloubky 64 metrů pod úroveň hladiny moře, respektive 64 metrů nad ní. V tomto světě může hráč vydolovat nebo zničit prakticky vše a získaný materiál lze pak zpět kamkoliv umístit. Hra také umožňuje vytváření různých předmětů, od krumpáčů potřebných k dolování, přes pochodně a pece, až po zbraně, brnění, ale i nábytek a dekorace. A pro náruživé cestovatele a horníky tu existuje možnost vytvořit si vlastní fungující železnici.

hra na pc minecraft

Minecraft - Svět rozhodně není prázdný

Svět rozhodně není prázdný. Všude rostou stromy, lze pěstovat pšenici a bambus či potkávat mírumilovnou zvěř. Pod rouchem noci a v temných zákoutích dolů a jeskyň se potulují smrtelní pavouci, kostlivci, zombie, explodující creapeři a další havěť, která si nenechá nic líbit. A pokud se hráč vytvořením speciálního portálu dostane do paralelní dimenze, čeká na něj doslova hotové peklo. A to vše lze prožít i ve více lidech v multiplayeru, kde s trochou snahy není problém vytvořit prosperující město plné živých hráčů.

hra na pc minecraft

Recenze

Napsat recenzi

 Minecraft - PC - Mojang

Minecraft - PC - Mojang

Hra na PC - Minecraft - minecraft je nezávislá budovatelská hra s otevřeným světem a velmi jednoduchou krychlovitou grafikou.

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

6 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: