Napište nám na Facebook
Nové Rift 60-days time card Zobrazit větší

Rift 60-days time card

Nové

Rift 60-days time card - Na hráče čeká dynamicky se měnící svět se spoustou náhodných, malých, ale i velkých questů.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

489,00 Kč

Minimální konfigurace

SoftwareOficiální stránka vydavatele
Typ distribuceElektronická

Více informací

Rift 60-days time card

Ve fantasy světe na planetě Telara se děje něco zlého. Bůh smrti Regulos právě zahájil invazi do tohoto průsečíku světů. Trhliny v zemi se náhodně objevují po celém kraji a přinášejí s sebou nebezpečí v podobě monster z hlubin, ale i pokladů a příležitosti pro dobrodruhy všemožných ras a povolání.

Zajímavá dilemata

Ti pak řeší zajímavá dilemata. Pomáhat Telaře bojem proti vlnám monster z trhlin a uzavírat je? Anebo raději jen vydělávat na tomto neštěstí, dobývat trhliny a získávat magické schopnosti a poklady jen pro sebe? Trhliny, tzv. "rifts", zároveň slouží jako portály do jiných dimenzí, a tak dobrodruh nikdy neví, kam až se může při výpravě do jedné z nich dostat.

Osudy všech hrdinů

Osudy všech hrdinů však určují jednotliví hráči, protože Rift je MMORPG s měsíčními poplatky, podobně jako velký vzor všech těchto her, posledních let, World of Warcraft. O vzhled hry se stará engine Gamebryo. Grafika vyniká hlavně hrou světel a stínů, které nejsou v těchto typech her obyčejně příliš propracovány.

Na hráče čeká dynamicky se měnící svět

Na hráče čeká dynamicky se měnící svět se spoustou náhodných, malých, ale i velkých questů, kdy budou muset spojit síly. V kompetetivním módu mohou naopak síly změřit. Povolání jsou sice jen 4 a to válečník, klerik, zbojník, mág, ale každé má 8 různých specializací. Z těch si hráč může vydržovat až 4, a tak může například během boje "přepnout" z léčitele, na útočného mága a podpořit tak účinně svoji skupinu. Hra samozřejmě nabízí i nespočet možností, jak upravit svůj charakter vzhledově, aby byl výjimečný a vyhovoval individuálnímu vkusu hráče.

Recenze

Napsat recenzi

Rift 60-days time card

Rift 60-days time card

Rift 60-days time card - Na hráče čeká dynamicky se měnící svět se spoustou náhodných, malých, ale i velkých questů.

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: