Napište nám na Facebook

The Sims 4 + The Sims 4 Roční období - PC - Origin

Nové

The Sims 4 + The Sims 4 Roční období - PC - Origin - Prostřednictvím The Sims 4 Roční období přidej do životů Simíků počasí

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

1 009,00 Kč

Minimální konfigurace

OS64 Bit Required. Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10
Procesor1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent
Paměť:4 GB RAM
Grafická karta:128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0
DirectX:9.0c
HDD3GB
SoftwareOrigin
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníJune 22, 2018

Více informací

The Sims 4 + The Sims 4 Roční období - PC - Origin

Prostřednictvím The Sims 4 Roční období přidej do životů svých Simíků počasí, vyprávěj nové příběhy, užívej si sezonní aktivity a oslavuj svátky plné emocí. Využij co nejvíce možností, které ti skýtá celoroční počasí, od mrazivých sněhových vánic až po spalující vedro – každý svět je ovlivněn ročním obdobím jedinečným způsobem. Vytvářej zimní příběhy s bruslením, spřátel se s kouzelným strašákem hlídajícím podzimní úrodu, užij si jarní radovánky s lijákem nebo uspořádej letní bazénovou party. Shromáždi rodinu a přátele na oslavu svátků plných tradic, dárků a výjimečných hostů. Zahřej se, nebo se ochlaď pomocí nových doplňků, které zkrotí přírodní živly. Nebo začni budovat tvou zahradní kariéru či vytvářet umělecká květinová aranžmá!

the-sims-4-rocni-obdobi-dlc-origin

HERNÍ OBSAH:

  • Zažij působivé počasí – Vychutnej si čtyři úžasná roční období a dynamicky se měnící počasí, které ovlivňuje všechny aspekty života tvých Simíků. Od horkých slunečných dnů až po sněhové bouře – podnebí každého světa je jedinečné a ovlivňuje rozhodnutí, vztahy i denní aktivity vašich Simíků. Ovládej přírodní živly, abys mohl vyvolat bouřku, vyjasnit zataženou oblohu nebo změnit roční období.
  • Užij si sezonní aktivity – Celoroční aktivity umožňují Simíkům užít si roční období v radosti a zábavným způsobem. Postav s přáteli sněhuláka, dělej andělíčky ve sněhu, nebo prováděj super triky na kluzišti. Vyndej pršiplášť, aby ses ochránil před jarním lijákem, a zkoumej přírodu, abys získal skautské odznaky. Oblékni své Simíky do nových plavek, aby se mohli ochladit pod postřikovačem, nebo si pohov v dětském bazénku. Na podzim získávej med, hraj si ve spadaném listí nebo nech malé Simíky vyrábět sváteční dekorace.
  • Oslav svátky – Vyzdob svůj domov, uspořádej setkání Simíků a oslav s nimi svátky v souladu s tradicemi. Přivítej nový rok novoroční oslavou, užij si romantické rande na Den lásky nebo shromáždi rodinu na štědré hody po sklizni. Pozoruj, jak tví Simíci odpočítávají dny zbývající do Vánoc, kdy rozvěšují dekorace, očekávají příchod Vánočního dědečka a dostávají dárky. Můžeš si i vytvořit vlastní svátky a zvolit, jakým způsobem je mají Simíci slavit.
  • Vybuduj si zahradnickou kariéru - Vytvářej nádherné kytice a seznamuj se s novými způsoby zahradničení. S nově nabytými znalostmi květinového aranžéra může tvůj Simík vytvářet umělecká květinová aranžmá a rozvážet je po celém městě. Vědečtěji zaměření Simíci se mohou stát botaniky, analyzovat rostliny, psát vědecké práce a stát se známými za účelem získání grantů. Rozvíjej talent svého Simíka pro odemčení nových dovedností, oděvů a šikovných předmětů.

Obsahuje základní hru The Sims 4 i rozšíření Seasons

Recenze

Napsat recenzi

The Sims 4 + The Sims 4 Roční období - PC - Origin

The Sims 4 + The Sims 4 Roční období - PC - Origin

The Sims 4 + The Sims 4 Roční období - PC - Origin - Prostřednictvím The Sims 4 Roční období přidej do životů Simíků počasí

Napsat recenzi

VIDEO

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: