Napište nám na Facebook

The Sims 4: Rodičovství - PC - DLC - Origin

Nové

Hra na PC - The Sims 4: Rodičovství - Nový herní balíček Rodičovství rozšíří nabídku rodinných aktivit pro Simíky i pro děti

Více informací

Klíč připraven k odeslání

699,00 Kč

Minimální konfigurace

SoftwareOrigin
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníMay 30, 2017

Více informací

Hra na PC - The Sims 4: Rodičovství

Nový herní balíček Rodičovství rozšíří nabídku rodinných aktivit pro Simíky i pro samotné děti a samozřejmě přinese spoustu nových předmětů, kterými bude možné vylepšit své domovy.Přestože děti jsou už v základní hře a bezplatné aktualizace rodičovské možnosti ještě více rozšířily (vzpomeňme si třeba na batolata!), stále tomu něco chybělo. Ano, rodiče nemohli učit své děti lumpárny jako říhání u stolu (opravdu by tohle rodiče měli učit své děti?) a děti měly jen omezené možnosti zlobení.

the-sims-4-rodicovstvi-hra-na-pc

The Sims 4: Rodičovství - Lumpárny

Teď je řádka lumpáren rozšířena a přibývají samozřejmě i rodinné aktivity, které jsou řekněme normálnějšího charakteru.Většina chování, kterému se Simíci dosud věnovali, je nyní plně provázána se systémem životních hodnot. Znamená to, že děti, které se perou, krkají nebo píší domácí úkoly, dostanou odpovídající odměnu.Simíci každého věku teď mohou dostat záchvat vzteku nebo se emocionálně zhroutit. Teenageři mají dramatické výkyvy nálad. Nebojte, až je uvidíte, určitě to poznáte.

The Sims 4: Rodičovství - Sourozenci se budou navzájem pokoušet

Sourozenci se budou navzájem pokoušet pomocí nejrůznějších nových interakcí. Nechybí ani docela drsné kousnutí, které teď mohou provést batolata. Hlavně nezapomeňte dávat pozor na malé děti, jinak vám všechno pomalují.Členové rodiny mohou vyřešit problémy objetím, děti můžete poslat na hanbu a celé rodiny se mohou pustit do dobročinné činnosti v naději, že tím napraví všechno zlé. Děti mohou úhledně prostřít stůl a nachystat tak hezkou rodinnou večeři. Rodiče zase mohou vyslat děti do školy s láskyplně zabaleným obědem.

The Sims 4: Rodičovství - Dejte jim zaracha!

Když vás teenageři neposlouchají, můžete jim dát zaracha a doufat, že ho dodrží.Dovednost rodičovství je velmi užitečná. Když se v ní Simíci zlepší, postupně se naučí nové silné interakce. Simíci se mohou z neznalců snadno stát superrodiči a tahle proměna, to je opravdu něco. Hlavním způsobem zlepšování dovednosti rodičovství je vychovávání dětí. Postupem času se Simíci naučí poradit ostatním Simíkům s rodičovstvím, pomoct jim vyřešit negativní náladovky a potřeby svých dětí, a dokonce být schopni ovlivnit své děti tak, aby se chovaly žádoucím způsobem.

The Sims 4: Rodičovství - Zajímavý obsah

K dispozici je spousta zajímavého obsahu! Jde o kompletní sadu nástrojů, které Simíci mohou použít pro posílení svého rodičovského umu. To se jim bude náramně hodit, až se budou snažit zkrotit své nezbedné potomstvo. Ale klidně se o tom přesvědčte sami. Vyzkoušejte si The Sims 4 Rodičovství!

Vyžaduje základní hru The Sims 4!

Recenze

Známka 
2018-19-07
Ověřený zákazník

Pro:
obohatí hru
Proti:
cena

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napište svůj názor !

Napsat recenzi

The Sims 4: Rodičovství - PC - DLC - Origin

The Sims 4: Rodičovství - PC - DLC - Origin

Hra na PC - The Sims 4: Rodičovství - Nový herní balíček Rodičovství rozšíří nabídku rodinných aktivit pro Simíky i pro děti

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: