Napište nám na Facebook

The Sims 3 (Starter Pack) - PC - Origin

Nové

The Sims 3 (Starter Pack) - Hra na PC - Svoboda nekonečného počtu kreativních možností vás inspiruje a okouzlí řadou okamžiků

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

669,00 Kč

Minimální konfigurace

Paměť:512 MB RAM
Grafická karta:128 MB a vyšší
HDD4 GB
SoftwareOrigin
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníJune 2, 2009

Více informací

The Sims 3 (Starter Pack) - Hra na PC

Balení obsahuje základní hru The Sims 3 a datadisky The Sims 3: Po setmění a The Sims 3: Luxusní bydlení.

the-sims-3-starter-pack-hra-na-pc-detska

The Sims 3 - Svoboda nekonečného počtu kreativních možností

Svoboda nekonečného počtu kreativních možností v The Sims 3 vás inspiruje a okouzlí řadou okamžiků, plných milých i nepříjemných překvapení. Vytvořte si milióny jedinečných simíků a ovládejte jejich životy. Přizpůsobte si jejich vzhled i povahové vlastnosti. Postavte jim dům jejich snů – navrhněte doslova vše od luxusních vilových interiérů až po útulné chaty. Poté vyšlete své simíky objevovat neustále se měnící sousedství a setkávat se s dalšími simíky v centru města. Se Sběratelskou edici The Sims 3, obsahují mnoho exkluzivních bonusů, zbrusu nových úkol a příjemný herní systém, rozhodněte, zda naplníte životní osudy simíků a realizujete jejich přání.

the-sims-3-starter-pack-hra-na-pc-detska

The Sims 3 - Nové živoucí prostředí bez hranic

 • Objevujte neustále měnící se okolí, sejděte se s kamarády v parku, dejte si na rande v bistru, navštivte sousedy, nebo konverzujte s podivnými postavami na hřbitově! Kdo ví, co se může stát?
 • Obdivujte přírodní krásy pláže, hor a dalších míst.

the-sims-3-starter-pack-hra-na-pc-detska

The Sims 3 - Nový nástroj Vytvoř si simíka (Create A Sim)

 • Udělejte si každého simíka, jaký vás napadne, s pomocí jednoduše ovladatelných nástrojů, umožňujících neomezené přizpůsobování rysů obličeje, barvy vlasů, očí atd.
 • Do detailu vytvarujte simíkovo tělo do štíhlé, baculaté nebo svalnaté figury.

the-sims-3-starter-pack-hra-na-pc-detska

The Sims 3 - Nové charakterové vlastnosti

 • Vymyslete si milióny různých povah s vlastnostmi, jako jsou zlo, uměnímilovnost, kleptomanie, nešikovnost, šílenství, romantika a další.
 • Zvolením určitých vlastností ovlivněte chování simíků. Uděláte neurotického romantika se zlatým srdcem nebo podivínského supergénia s temnou stránkou duše?

The Sims 3 - Nové neomezené možnosti přizpůsobení

 • Všichni si mohou přizpůsobovat všechno – navrhněte si a postavte domy a zařiďte je tak, aby odpovídaly povahám simíků.
 • Upravte si vše od podlah, dekorací a triček až po pohovky, tapety a žaluzie.

The Sims 3 - Nový rychlý a příjemný herní systém

 • Vypořádávejte se s krátko i dlouhodobými úkoly a sbírejte zasloužené odměny.
 • Simíci mohou sledovat náhodné cíle za účelem rychlého výdělku, kariérního postupu apod.
 • Rozhodněte, zda naplníte jejich životní osudy realizací jejich přání. Stanou se z nich zloději, rockové hvězdy nebo političtí vůdci? Rozhodnutí je jen na vás!

The Sims 3 - Připojte se a sdílejte své kreace s online komunitou

 • Získejte zdarma bonusový obsah – stáhněte si simíky, oblečení, nábytek, domy aj.
 • Vytvořte a sdílejte s ostatními své simíky, jejich obydlí, filmy aj.
 • Staňte se členy komunity The Sims 3 a podělte se s dalšími fanoušky The Sims kdekoli na světě o své názory a nápady.:
 • The Sims 3: Luxusní Bydlení
 • Tématický rozšiřující balíček předmětů pro hru The Sims 3. Postavte si moderní bydlení s nádechem luxusu. Oblečte Simáky ve stylu vysoké krejčoviny. Vybavte si domácnost hi-end elektronikou. Bonus: klasické, ikonické předměty ze Sims 1 a Sims 2 (pro nostalgiky u příležitosti 10. výročí značky)
 • The Sims 3: Po Setmění

The Sims 3 - Centrum města dokořán

Dodatek, který hráčům otevírá dokořán centrum města, které žije rušným a aktivním nočním životem. Simíci se vydají na nejvyhlášenější párty, budou vrážet do celebrit, po práci se bavit v barech, vyrážet na tour se svými kapelami, relaxovat ve vířivkách a pátrat po tom, co nebo kdo se skrývá v šeru, když zhasnou světla a město zahalí tma.

The Sims 3 - Hráči budou moci vyrazit se simíky

Hráči budou moci vyrazit se simíky do rušných ulic města, kde se z nich stanou místní celebrity, členové hudební skupiny, špičkoví barmani, režiséři a kdo ví, co ještě. Po získání přístupu do nejlepších klubů ve městě si budou muset osvojit to správné chování, jinak je čeká nekompromisní zásah vyhazovačů a hledání dalšího, méně noblesního způsobu, jak se dostat na seznam pozvaných hostů. Pokud má simík rád veselou společnost, může obrážet jak exkluzivní kluby, tak i obyčejné hospody, anebo dává-li přednost životu na hraně, má možnost začít pátrat po tajemstvích upírů. 

Recenze

Napsat recenzi

The Sims 3 (Starter Pack) - PC - Origin

The Sims 3 (Starter Pack) - PC - Origin

The Sims 3 (Starter Pack) - Hra na PC - Svoboda nekonečného počtu kreativních možností vás inspiruje a okouzlí řadou okamžiků

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: