Napište nám na Facebook

Yooka-Laylee Digital Deluxe Edition - PC - Steam

Nové

Yooka-Laylee Digital Deluxe Edition - PC - Steam - Hra na PC - Akční - Nová plošinovka s otevřeným světem od veteránů Playtonic

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

249,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7 (64bit)
ProcesorIntel i5-2500 3.3GHz
Paměť:8 GB RAM
Grafická karta:NVidia GTS450 / AMD Radeon 6850HD
DirectX:11
HDD9 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydání2017

Více informací

Yooka-Laylee Digital Deluxe Edition - PC - Steam - Hra na PC - Akční

Yooka-Laylee je nová plošinovka s otevřeným světem od veteránů žánru, společnosti Playtonic! Objev krásné obří světy, poznej (a poraz) nezapomenutelné postavy a posbírej celou řadu předmětů - Yooka (ten zelený) a Laylee (vtipná netopýrka s velkým nosem) vyrazí na dobrodružství, aby překazili plány korporátnímu Kapitálu B, který chce svým postupem absorbovat všechny knihy světa... a poměnit je v čistý zisk!

yooka-laylee-digital-deluxe-edition-pc-steam-akcni-hra-na-pc

Pomocí škály speciálních schopností, musí hrdinové čelit spoustě hádanek a překážek, aby našli Pagies, zlatou cenu, která je použitelná k odblokování - a zvětšení úžasných světů plných bizarních postav, obří bossů, výzev s kočáry, her testujících zručnost, kvízů, režimu pro mnoho lidí... a mnoho dalšího!

yooka-laylee-digital-deluxe-edition-pc-steam-akcni-hra-na-pc

Klíčové vlastnosti:

  • PŘEDSTAVUJEME NOVÝ PÁR KAMARÁDŮ: Yooka a Laylee a mají úžasný arzenál dovedností vytvořených pro plošinovou zábavu, které lze odemknout u Trowzera.
  • VYTVOŘ SI VLASTNÍ CESTU: Svobodně kupuj a odemykej schopnosti, vyber si, jaké světy chceš ještě zvětšit a používej unikátní modifikátory hry ve formě lektvarů a použij je k přizpůsobení Tvému hernímu stylu. Každého hráče čeká jedinečný zážitek.
  • SBÍRÁNÍ V MODERNÍ FORMĚ: Najdi lesklé objekty, které Ti umožní pokrok ve hře (nebo hodnotnější materiály), Butterfly Energy dual akce, a skutečně duch spisovatelé!
  • NEZAPOMENUTELNÉ POSTAVY: Poznej (nebo poraz) celou řadu nezapomenutelných postav, animované týmem umělců a zvukových techniků zodpovědných za legendární plošinovky.
  • VYNIKAJÍCÍ SOUNDTRACK: David Wise (Donkey Kong Country) a Grant Kirkhope (Banjo-Kazooie) spojili své síly k vytvoření mistrovského díla! Vážně, připravte si uši – očekávejte zvukovou lahůdku.
  • PŘIVOLEJ KAMARÁDA: Vytvořte si vlastní kamarádský duet a prožívejte dobrodružství Yooka-Laylee v co-op módu! Převezmi kontrolu nad jedinečnou formou v tomto co-op režimu, druhý hráč může podporovat Yookę a Laylee, omráčit nepřátele a pomáhat řešit obtížné problémy. Není nutné se s nikým vláčet.
  • A MNOHEM, MNOHEM VÍC: Objevte výjimečné souboje s bossy, problémy s kočáry, hry, které otestují Tvoji zručnost v retro stylu, kvízy a více než 8 jedinečných režimů pro mnoho lidí!

Deluxe obshuje:

  • Hru Yooka-Laylee
  • Soundtrack: Úžasný soundtrack ke hře Yooka-Laylee je lahůdkou pro uši. Soundtrack je dílem 3 skvělých skladatelů, legendárního Davida Wise (Donkey Kong Country, Diddy Kong Racing), podobně uznávaného skladatele Banjo-Kazooie, Granta Kirkhope (Viva Piñata, GoldenEye 007) a oceněného Steva Burka (Kameo: Elements of Power). Toto hudební představení Tě nemůže minout!
  • Návod a artbook: 24 stránkový digitální návod a artbook obshují výjimečné informace o postavých, světech a výzvách, které se objeví v této očekávané hře vzkříšící plošinovky! Obsahuje rovněž několik kalambúrů, nezveřejněné grafiky a pohled za kulisy toho, jak byla hra vyvíjena. Pro fanoušky to je povinnost!

Recenze

Napsat recenzi

Yooka-Laylee Digital Deluxe Edition - PC - Steam

Yooka-Laylee Digital Deluxe Edition - PC - Steam

Yooka-Laylee Digital Deluxe Edition - PC - Steam - Hra na PC - Akční - Nová plošinovka s otevřeným světem od veteránů Playtonic

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: