Napište nám na Facebook

XCOM 2 Collection - PC - Steam

Nové

XCOM 2 Collection - PC - Steam - Hra na PC - Strategie - Zemi vládnou mimozemšťané, kteří lidstvu slibují zářnou budoucnost

Více informací

Klíč připraven k odeslání

309,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows® 7, 64-bit
ProcesorIntel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz or AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
Paměť:4 GB RAM
Grafická karta:1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 or better
DirectX:11
HDD45 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníAug 14, 2018

Více informací

XCOM 2 Collection - PC - Steam - Hra na PC - Strategie

Zemi vládnou mimozemšťané, kteří lidstvu slibují zářnou budoucnost, zatímco potají kují zlověstný plán. Jakožto velitel partyzánské jednotky tváří v tvář nepravděpodobným šancím musíte zažehnout celosvětový odboj, abyste zneškodnili mimozemskou hrozbu a zachránili lidskou rasu před vyhlazením.

xcom-2-collection-pc-steam-akcni-hra-na-pc

XCOM 2: War of the Chosen:

Rozšíření XCOM® 2: War of the Chosen přidává spoustu nového obsahu v boji proti ADVENTu, kdy se dají dohromady dodatečné odbojové frakce, aby zneškodnili mimozemskou hrozbu na planetě Zemi. V reakci na to se objeví nový nepřítel známý jako “Chosen”, který má jediný cíl: opět zajmout velitele. Rozšíření obsahuje nové třídy hrdinů, kteří se postaví frakci “Chosen”, nové nepřátele, mise a prostředí a větší hloubku strategické hry.

xcom-2-collection-pc-steam-akcni-hra-na-pc

ČTYŘI BALÍČKY DLC:

  • Resistance Warrior Pack: Upravte si četu odbojářů pomocí sady bonusových oděvů a pokrývek hlavy, jakož i vlastních zbrojí a obličejových kamufláží. Okamžitě si odemkněte přeživšího ze staré války coby nového rekruta na vých kasárnách.
  • Anarchy’s Children: Tento balíček s rebelskou tématikou představuje přes 100 nových exotických úprav pro celý arzenál zbrojí, kteří mají vaši vojáci XCOM k dispozici. Tyto možnosti jsou ryze kosmetické a na statistiky vojáků nemají žádný vliv.
  • Alien Hunters: Přetvořte vojáky XCOM v elitní četu lovců mimozemšťanů díky působivým novým zbraním a zbrojím, aby se mohli postavit novým mimozemským vládcům, kteří vaši četu budou pronásledovat během celé kampaně. Balíček obsahuje i dodatečná kosmetická vylepšení vojáků a Avengeru, jakož i novou epickou misi, ve které ústřední velitel Bradford povede četu s podporou starého přítele.
  • Shen’s Last Gift: Prozkoumejte zařízení ADVENTu jménem “Lost Towers”, kde vrchní technik Lily Shen doprovází vaši četu během pátrání po posledním tajném projektu jejího zesnulého otce. Objevte jedinečnou novou třídu vojáka se silnými novými bojovými dovednostmi, strategickými mechanismy a možnostmi úprav.

Recenze

Napsat recenzi

XCOM 2 Collection - PC - Steam

XCOM 2 Collection - PC - Steam

XCOM 2 Collection - PC - Steam - Hra na PC - Strategie - Zemi vládnou mimozemšťané, kteří lidstvu slibují zářnou budoucnost

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: