Napište nám na Facebook

Magicka 2 - PC - Steam

Nové

Magicka 2 - Hra na PC - Akční - Nejrebelštější kooperativní akční adventura na světě se vrací! Kooperace pro čtyři hráče.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

279,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7, 8 or 10
Procesor (Intel):3GHz Dual Core (Intel Pentium G3220 or higher
Procesor (AMD):AMD A4-4000 or higher
Paměť:2 GB RAM
Grafická karta (NVIDIA):Nvidia GeForce 550
Grafická karta (AMD):ATI Radeon HD 5850
HDD3 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníMay 26, 2015

Více informací

Magicka 2 - Hra na PC - Akční

Nejrebelštější kooperativní akční adventura na světě se vrací! V dalším díle Magicky se hráči vyhrabou z trosek Aldrheimu, aby zakusili novou tvář Midgårdu, který přišel ve Válce Čarodějů o téměř všechny Čaroděje. A těch pár, co zbyli, jsou buď šílení a nebo extrémně nebezpeční vůči všem ostatním.

magicka-2-akcni-hra-na-pc

Magicka 2 - Zážitek

Hráči se v roli až čtyř nejmocnějších nejnepředvídatelných srandovních Čarodějů, jaké kdy fantasy svět poznal, i s jejich průvodcem Vladem, pouštějí přes Midgård vyzbrojení novou generací proslulého dynamického systému kouzlení z Magicky, aby zase jednou zbavili svět zla. Naužte se zase kouzlit: Jako všemocný Čaroděj budete ze špiček prstů vypouštět tísíce kouzel, ať už určených k experimentování a likvidaci vašich nepřátel, nebo je použijete v kombinaci se speciálními Magiemi k anihilaci protivníků nebo poskytnutí nezbytné pomoci vašim společníkům. Kombinujte až pět živlů v jeden okamžik a (ne)spolupracujte s vašimi přáteli pro ten pravý kooperativní Magicka zážitek.

magicka-2-akcni-hra-na-pc

Magicka 2 - Kooperace 

Kooperace pro čtyři hráče s podporou střelby do vlastních řad. Plná podpora kooperace! Všechny úrovně a herní režimy v Magicka 2 podporují kooperaci čtyř hráčů včetně okamžitého připojení, checkpointů a dalších podpůrných vychytávek a funkcí. Střelba do vlastních řad je pořád zapnutá, čímž hra podporuje nečekané vtipné situace, kdy hráči "náhodou" zraní nebo zabijí svéo kamaráda při pokusu o likvidaci nepřítele. Překonejte nepřekonatelnou přesilu, abyste uspěli v režimu Výzva.

magicka-2-akcni-hra-na-pc

Magicka 2 - Buďte Čarodějem

Buďte Čarodějem, kterým jste vždycky chtěli být! Díky tunám rouch, holí a zbraní můžete hrát za jakého zahaleného Čaroděje chcete, rozsévat zkázu mezi hordami fantasy stvoření a vypadat při tom dobře. Dynamický systém kouzlení Magicky 2 můžete využít různými způsoby, což vám zajistí hodiny a hodiny experimentování, abyste přišli na to, která kouzla sedí do vašeho repertoáru. Přidejte k tomu kooperaci a střelbu do vlastních řad a získáte recept na šílenou katastrofu.

magicka-2-akcni-hra-na-pc

Magicka 2 - Hrajte si s Artefakty

Hrajte si s Artefakty Magicka 2 nabízí hráčům příběhovou kampaň zasazenou do bohatého fantasy světa ovlivněného severským folklórem. Novinku v sérii představují Artefakty, které fungují jako další přísady a možnosti úprav a mění zážitek ze hry, čímž přidávají na znovuhratelnosti, pokud je využijete.

magicka-2-akcni-hra-na-pc

Recenze

Napsat recenzi

Magicka 2 - PC - Steam

Magicka 2 - PC - Steam

Magicka 2 - Hra na PC - Akční - Nejrebelštější kooperativní akční adventura na světě se vrací! Kooperace pro čtyři hráče.

Napsat recenzi

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: