Napište nám na Facebook

Watch Dogs 2 - PC - Uplay

Nové

Hra na PC - Watch Dogs 2 - Použijte hackování jako zbraň v obrovském a dynamickém otevřeném světě hry Watch Dogs 2.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

279,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7 (64 bit)
Procesor (Intel):Intel Core i5 2400s - 2.5 GHz
Procesor (AMD):AMD FX 6120 - 3.5 GHz
Paměť:6 GB
Grafická karta (NVIDIA):NVIDIA GeForce GTX 660 - 2 GB
Grafická karta (AMD): AMD Radeon HD 7870 - 2 GB
DirectX:11.0
HDD50 GB
SoftwareUplay
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníNovember 15, 2016

Více informací

Hra na PC - Watch Dogs 2 - Akční

Děsivý přízrak ze San Franciské minulosti se po padesáti letech znovu objevil. Zabják za sebou nechává těla svých obětí po celém Oaklandu, stejně jako nechvalně proslulý vrah Zodiac ze šedesátých let a vysmívá se policii a médiím za pomoci kódovaných zpráv. Rozšifrujte zprávy a chyťte jeho napodobitele, splňte mise a získejte dodatečný bonus, speciální Urban prison oblek.

hra-na-pc-watch-dogs-2

Watch Dogs 2 - Použijte hackování jako zbraň

Použijte hackování jako zbraň v obrovském a dynamickém otevřeném světě hry Watch Dogs 2. V roce 2016 byl ctOS 2.0, pokročilý operační systém propojující městskou infrastrukturu, zaveden v několika amerických městech s cílem vytvořit bezpečnější a efektivněji fungující metropole.

hra-na-pc-watch-dogs-2

Watch Dogs 2 - Hrajte za Marcuse Hollowaye

Hrajte za Marcuse Hollowaye, nadaného mladého hackera žijícího v kolébce technické revoluce, San Fanciském zálivu. Přidejte se k nechvalně proslulé skupině hackerů známé jako DedSec a objevte skrytá nebezpečí systému ctOS 2.0, která mohou v rukou zkorumpovaných korporací sloužit ke sledování a manipulaci s lidmi v masivním rozsahu.

hra-na-pc-watch-dogs-2

Watch Dogs 2 - Rozjeďte hackerskou akci století

Se schopností hackovat a DedSecem na vaší straně rozjeďte hackerskou akci století, vyřaďte ctOS 2.0 z provozu a vraťe lidem svobodu!

hra-na-pc-watch-dogs-2

  • VÍTEJTE V SAN FRANCISKÉM ZÁLIVU: Objevte masivní a dynamický otevřený svět nabízející neuvěřitelné množství herních možností: Prohackujte si cestu skrze klikatící se ulice San Franciska nebo se nabourejte do kanceláří špičkových společností ze Silicon Valley.
  • HACKOVÁNÍ JE VAŠE ZBRAŇ: Hackujte městskou infrastrukturu, každé připojené zařízení a každou osobní databázi. Převezměte kontrolu nad drony, auty, jeřáby, bezpečnostními roboty a celou řadou dalších zařízení.
  • BUĎTE PÁNEM SITUACE: Použijte hackování a plížení nebo kombinaci hackování a vašich zbraní k dokončení úkolů. Upravujte své hackovací nástroje – RC auta, Quadcoptéry, zbraně tištěné na 3D tiskárnách a mnohem víc.
  • SOUVISLÉ PROPOJENÍ S PŘÁTELI: Zůstaňte propojeni s vašimi přáteli za pomoci zcela nového souvislého multiplayerového zážitku, který obsahuje jak kooperativní, tak kompetitivní aktivity.

hra-na-pc-watch-dogs-2

Recenze

Napsat recenzi

Watch Dogs 2 - PC - Uplay

Watch Dogs 2 - PC - Uplay

Hra na PC - Watch Dogs 2 - Použijte hackování jako zbraň v obrovském a dynamickém otevřeném světě hry Watch Dogs 2.

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: