Napište nám na Facebook

The Division - PC - Uplay

Nové

Hra na PC - The Division - RPG - Division se odehrává v New Yorku, tři týdny po té, co se na rozšířil po městě smrtící virus.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

279,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7, Windows 8.1, Windows 10 (jen 64bitové verze)
Procesor (Intel):Intel Core i5-2400
Procesor (AMD):AMD FX-6100 či lepší
Paměť:6 GB
Grafická karta (NVIDIA):NVIDIA GeForce GTX 560 s 2 GB VRAM (ekvivalent NVIDIA GeForce GTX 760)
Grafická karta (AMD):AMD Radeon HD 7770 s 2 GB VRAM či lepší
DirectX:11.0
HDD40 GB
SoftwareUplay
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníMarch 8, 2016

Více informací

Hra na PC - The Division - RPG

The Division se odehrává v New Yorku, tři týdny po té, co se na Černý pátek rozšířil po městě smrtící virus. Zanikají postupně základní služby a společnost se mění v chaos. Prezident uplatňuje Presidential Directive 51 a The Division, přísně tajná samostatná jednotka agentů, je povolána. Zatímco Division agenti vedou naoko obyčejný život, jsou trénovaní, aby v podobně nouzových situacích mohli samostatně jednat. Jakmile pohasnou světla, jejich mise začíná.

hra-na-pc-the-division

The Division - Bojujte a spolupracujte

Ve světě Toma Clancyho, věnovaného realizmu, mohou hráči objevovat známé ulice a místa z Big Apple, ničeného rabováním a zamořeného davy, které nepodnikají nic pro své přežití. Od Central Parku až po sochu Svobody není nikde bezpečno! Objevte nový online otevřený svět v New Yorku, ve kterém je prozkoumávání, souboje a progress v RPG naprosto nejdůležitější. "Naším cílem s Tom Clancy’s The Division není nic menšího než úplně změnit způsob, jakým dosud lidé hrají RPG hry," říká Fredrik Rundqvist, výkonný producent Ubisoftu. "S výkonem, který nová generace konzolí nabídne postaví The Division hráče doprostřed dechberoucího multiplayer thrilleru, ve kterém budou objevovat, bojovat a spolupracovat ve chvíli, kdy moderní společnost okolo nich úplně zkolabovala. To vše v autentickém světě, kterým jsou hry Toma Clancyho proslavené."

hra-na-pc-the-division

Recenze

Napsat recenzi

The Division - PC - Uplay

The Division - PC - Uplay

Hra na PC - The Division - RPG - Division se odehrává v New Yorku, tři týdny po té, co se na rozšířil po městě smrtící virus.

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: