Napište nám na Facebook

Dead Rising 4 - PC - Steam

Nové

Hra na PC - Dead Rising 4 - Objevujte rozsáhlý otevřený svět, sbírejte vše, co se vám hodí, a bojujte o holé přežití.

Více informací

Klíč připraven k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

199,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7 (64-bit)
Procesor (Intel):Intel Core i3-560 3,3 GHz
Procesor (AMD): AMD Phenom II X4 805
Paměť:8 GB
Grafická karta (NVIDIA):NVIDIA GeForce GTX 950 2GB
Grafická karta (AMD):AMD Radeon R9 270
DirectX:11.0
HDD40 GB
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydáníDecember 6, 2016

Více informací

Hra na PC - Dead Rising 4 - Akční

V městečku Willamette v americkém Coloradu je právě období Vánoc, když tu najednou Willamette Memorial Megaplex Mall a okolí zaplaví smrtelně nebezpeční vetřelci.

hra-na-pc-dead-rising-4

Dead Rising 4 - Vládní spiknutí

Fotoreportér Frank West se vrací zpět po 16 letech od událostí v Dead Rising. Jakožto obyčejný člověk, který se ocitne v neobyčejných situacích, se snaží odhalit pravdu o vládním spiknutí odpovědném za šířící se nákazu. Po tomtéž důkazu však dychtí i tajná vojenská skupina, student s neznámými úmysly a dokonce i nová rasa chytřejších zombií. Frank musí přijít pravdě na kloub jako první... i za tu nejvyšší cenu.

hra-na-pc-dead-rising-4

Dead Rising 4 - Zombie série se vrací

S Dead Rising 4 se vrací tradiční hratelnost této zombie série včetně obrovské škály zbraní a vozidel. Hráči si na likvidaci zombií můžou také vyrobit vlastní nástroje od ryze praktických až po ty nejšílenější. A nesmíme zapomenout ani na novinky v podobě Exo-zbrojí či Exo-zbraní a na nové možnosti online hraní, při němž si můžete užít zábavu se čtyřmi kamarády.

hra-na-pc-dead-rising-4

Dead Rising 4 - Intenzivní akce

Díky intenzivní akci a bezkonkurenčním možnostem úpravy zbraní a postavy nabídne Dead Rising 4 strhující herní zážitek. Objevujte rozsáhlý otevřený svět, sbírejte vše, co se vám hodí, a bojujte o holé přežití na pokraji další zombie apokalypsy. Dead Rising je jednou z nejoblíbenějších zombie sérií v historii. Do dnešního dne se jejích her prodalo přes 8,5 milionů kusů.

hra-na-pc-dead-rising-4

Vlastnosti a funkce:

  • Prozkoumejte Willamette Memorial Megaplex a hledejte zbraně, které by se vám mohly hodit v boji proti zombie apokalypse. Poté se vydejte do města najít stopy původu tohoto zamoření.
  • Vyrobte si vlastní nástroje k likvidaci zombií ze stovek možných kombinací od těch ryze praktických až po ty nejšílenější.
  • Hráči se dostanou do křížku s novými zombiemi třídy Fresh, které oplývají velkou rychlostí a dravostí. A také třídou Evo, jež vyniká velkou silou a mobilitou a která napodobuje chování dravých zvířat při lovu.
  • Hráči mohou proti hordám zombií nově využít super účinné zbroje (od extrémních po kompletně bizarní), disponující ohromnou silou a neuvěřitelnými palebnými možnostmi. Exo-zbraně umožňují hráčům vyrvat části herního světa – například obrovské roury nebo parkovací hodiny – a použít je proti nepřátelům.
  • Kooperativní hraní ve čtyřech nabízí dosud nejúchvatnější multiplayerový zážitek. Přidejte se ke kamarádům, plňte spolu mise a likvidujte zombie, které zamořily Willamette Memorial Megaplex, nebo si zvolte rychlou hru a připojte se k hráčům ze všech koutů světa.

hra-na-pc-dead-rising-4

Recenze

Napsat recenzi

Dead Rising 4 - PC - Steam

Dead Rising 4 - PC - Steam

Hra na PC - Dead Rising 4 - Objevujte rozsáhlý otevřený svět, sbírejte vše, co se vám hodí, a bojujte o holé přežití.

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: