Napište nám na Facebook

Death end reQuest - PC - Steam

Nové

Death end reQuest - PC - Steam - Hra na PC - Akční - Skutečnost nebo fikce? Přeskakujte mezi režimem reality a herním režimem

Více informací

Klíče skladem k odeslání

559,00 Kč

Minimální konfigurace

OSWindows 7 64bit (DirectX 11 equivalent)
ProcesorIntel i5 2.3GHz or AMD A9 2.9GHz equivalent
Paměť:4 GB RAM
Grafická karta:VRAM 1 GB or better graphics card that can support DirectX 12.0 or more
SoftwareSteam
Typ distribuceElektronická
Datum vydání05/2019

Více informací

Death end reQuest - PC - Steam - Hra na PC - Akční

Arata Mizunashi, videoherní programátor, obdrží oznámení z e-mailu, který mu poslala Shina Ninomiya, kamarádka, která zmizela téměř před rokem. Společně pracovali na vytvoření World's's Odyssey (W.O.D.), pohlcující virtuální krajiny založené na úchvatné, nejmoderní technologii. Tedy dokud náhlé zmizení Shiny nezastavilo výrobu. Arata zjistí překvapující objev, že Shina Ninomiya uvízla uvnitř „W.O.D.“. Arata spěchá zpátky ke kódové linii pronásledující jeho opuštěný projekt a zjišťuje, že v něm řádí červí infekce a že Shina je jejím jediným aktivním hráčem.

death-end-request-pc-steam-akcni-hra-na-pc

Vlastnosti:

  • Přeskakujte mezi režimem reality a herním režimem, protože hráči budou muset prozkoumávat pohled na realitu, aby vyřešili záhadné vnitřní činností Světové odyssey, a přejděte do režimu zobrazení hry, abyste bojovali s monstry. Vybírejte možnosti moudře, protože vaše rozhodnutí může změnit konec hry!
  • V tomto tahovém systému příkazových bitev se můžete volně pohybovat a bojovat proti děsivým příšerám. Během bitvy mohou hráči změnit žánr hry ze střílečky z pohledu první osoby na bojovou hru!
  • Během průzkumu budou muset hráči aktivovat charakteristické pro dungeony, specifické dovednosti postav, aby získali přístup k těžko dostupným oblastem a skrytým pokladům!
  • Sledujte bílého králíka a objevte svět infikovaný virem. V tomto hyperrealistickém herním světě musí hráči pomoci Shině uniknout ze světa her naplněných infikovanými bossy a fascinujícím prostředím!

Recenze

Napsat recenzi

Death end reQuest - PC - Steam

Death end reQuest - PC - Steam

Death end reQuest - PC - Steam - Hra na PC - Akční - Skutečnost nebo fikce? Přeskakujte mezi režimem reality a herním režimem

Napsat recenzi

VIDEO

30 Podobných produktů které by se vám mohli líbit: